Bulímia,anorexia

timka

gabina: neskutocne dobry dar reci zavidim ti
arwe: nic mi zatial este furt neprislo
Misa: vidis ze aj vaha ukazala to co ty nevidis, vlastne neukazala to co si ty za tyzdne videla.

gabina.w

Miska
Urcite mas svoju pravdu a samozrejme, ked si ju budes stale obhajovat nielen na fore ale aj v praxi, vidim to tak, ze to povedie vies kam...Ak sa vidis silna, ak potrebujes schudnut napriek tomu, ze mas v prdeli oblicky a ze si zavisla na prehanadlach, napriek tomu, ze zvracias a ze jedlo je jedina vec, o ktorej si ochotna uvazovat a riadit sa nou, bojim sa, aby nebolo o chvilu neskoro.
Mas najvyssi cas na liecbu. Napriek skole, povinnostiam a mame. Ak budes odkladat zodpovednost neustale o tyzden alebo mesiac dalej, nic to nevyriesi...

zuju

bola som na lieceni v Pezinku mala som 180/61 kil, vedla mna dievca176/46, podla nej ona bola tucna ja chuda, logika matematiky nula bodov, na ZS sa ucia ze 61 je viac ako 46, Misa aj keby si mala 30 budes sa citit a vidiet tucna, je to porucha, prosim vas uz toto tu nepiste, a Misa ty nepis ze chces 7 kil dole, my vieme aku mas vysku a vahu a poburujes tie co bojuju, maj si tych 7 kil dole, ked sa budes citit lepsie, ale nas to nic,

zuju

Misa ty sa vidis tucna lebo si chora, tak to konecne pochop, mas skreslene vnimanie to ma kazda ppp ckarka, a baby fakt neporovnavajme to, myine nebudeme

mis.

Aha, zatiaľ som si prečítala 2strany a je to o mne:( Ja neznášam, keď mi niekto povie, že som štíhla, pretože to tak nie je!!! Nepíšem to tu preto, aby ste mi to vyvracali, pretože ja viem svoje! Vy ma nevidíte, nemôžete vedieť, či nepotrebujem tých 7kg schudnúť! Vy nevidíte tie tučné nohy, zadok..nikdy som nebola štíhla, nikdy! Vždy som bola taká "mohutná", "najväčšia"...široké kosti...Je mi ľúto, čo ste tu napísali:(......ja sa tučná naozaj vidím! Vidím aj to, že mám tučnejšie ruky, lýtka..vlastne všetko....úplne som z vás ostala zarazená:((

mis.

Ajojte. Práve som dorazila z práce a hneď som si vás zapla...takže neviem, o čom ste zatiaľ písali, ale ja to doženiem:))....babky, dnes som sa po dlhšej dobe vážila- len tak, a ja mám pôvodnú váhu, tie kilá "navyše" už nemám. Vôbec to ale nechápem, pretože som naozaj tučnejšia!!!!!!!! Vidím to, aj to cítim!!! ...ale potešilo ma to:) Môžem si ísť dať jablko, nechcela som dnes nič jesť, keď som včera viac jedla...