Bulímia,anorexia

Arweena

tak si môzme dat zavazok, ze sa nebudeme bavit o jedle a depkach, skôr ako to prekonat:)len kolko nam to vydrzi..
Minet ja mam roboty ako na kostole, v pondelok pridu robit skrine a musim dat dokopy jednu izbu:)nemam čas ani na ziadne zakony, ved môzem studovat aj potom..čert vie, čo tam po mne budu chciet..vacsinou sa namaham aj tak zbytočne.
Pod na pokec:)

minetka

ved to, že ja som už na tomto fore asi závislá:-)) Ja sa napríklad nepotrebujem baviť o jedle, mne stačí baviť sa s vami tak všeobecne...aj ked je rpavda, že niektoré veci,čo tu čítam, ma trošku trápia, ale nejde o jedlo, skôr o tie depresívne stavy dievčat...
čo budeš dnes robiť,arwee?posledný voľný deň...:-)

Arweena

viete ze uz aj ja som o tom uvazovala?či nam toto forum pomaha?mne by to uz asi nedalo, neskočit sa sem pozriet..aspon čitat, ked uz nie pisat..ale to by malo rovnaky efekt. Minet nechod preč, budes mi chybat:)

minetka

tiež si to vravím, arwee..ale dnes som mala o kilo viac..viem,že potrebujem pribrať,ale z normálneho jedla, nie zo sladkostí...

minetka

ahoj Timi:-)
šéf sa zavrel u seba tak na skok hned sem:-)
U psych. bolo super, pochválila ma,aký kus cesta som prešla...podarilo sa mi totiž odstrániť depky, zlé vzťahy s okolím a tiež vracanie kvôli dpekám, už mi ostalo "iba" vracanie kvôli bruchu...ale to je vraj už na dobrej ceste /neviem,ako na to prišla:-( / A odporučila mi nechodiť na toto forum, vraj ma to môže ťahať späť...že mi to nič už nedáva a iba vracia moje myšienka späť k jedlu, mám sa vraj sústrediť na to, že už som zdravá...tak teraz neviem, cchem byť s vami v kontakte,ale čo ak má pravdu???Jedine že by sme si písali už iba cez azet...
ako, Timi,po včerajšku?

Arweena

minetka ty potvora, ukazovat moje fotky:))ja dnes nejdem nič jest okrem zeleniny a ovocia, max. nejaky jogurt..musim sa uz prečistit po vseliakych naletoch na chladničku:)a nejdem ani do obchodu nakupit, aby ma to nelakalo. timka ma včera inspirovala, tak uvarim iba šošovickovy privarok:)
zapla som si pokec, tak môzes aj tam