Bulímia,anorexia

zuju

alpa- ppp nie je o vahe, hoci sa pri liecbe sleduje aj to, ide o vnutornych pocitoch neprijati, sebapozorovani a zavislosti na jedle

mis.

A neviem, či si sedíte "na očiach", ale miliónkrát som tu písala, že netúžim a neznášam ľutovanie! Tak do mňa prestaň zuju ...A tiež neznášam byť stredobodom pozornosti!

zuju

ja fakt budem hnusna teraz ale pisala to aj Gabina, ktora tu nieco robi preto aby sa uzdravila- velke bojovnicky, zjedja jablko pomaranc a daju si chudatka balik prehanadiel, idu jest s tym ze to vyvratia... Ha-ha-ha nebudte smiesne, ze sa to neda, ze neviete,...
ja som vcera bola na mizine, weja, Gabina, alti odtialto vam to potvrdia, myslela som si ze je koniec- ved naco ja nevraciam, dva roky, neberiem nic na chudnutie, jem vsetko jedlo, ked aj tak sa nedotknem posrateho brucha / hoci ono za nic nemoze/, chcela som skoncit, napisala som par mailov s tym ze zajtra nic nejem , vraciam vylievam jedlo do zachoda. Rano som v autobse do prace jedla chlieb s maslom a paprikou. Povedala som si ved som jest nechcela, nedokazala som to, hoci som mala plac v ociach, na desiatu som sla za sefom a hovorim, mam keks,bana,jogurt, co mam zjest ja sa toho jedla strasne bojim, zjedla som banan a pol keksa, na obed teta varila pirohy, trela som olej s ich ale zjedla som cely tanier, teraz mam za ebou, mliecny dezert, budem nadavat budem plakat budem koncit ale neskoncim, ked citam niektore z vas mam pocit ze sa chvalite ake ste chudinky, nikto vas lutovat a obdivovat nebude