Bulímia,anorexia

Alternativa

...pocit chudnut je uzasny...suhlasim, ale musi byt robeny ZDRAVYM sposobom. Neda sa to spravidla zastavit z dovodu "uz ma to nebavi", v poruchach prijmu potravy /PPP/ clovek v istej faze prestane mat kontrolu nad touto chorobou, nad sebou samym. Treba si tu povedat o tych vsetkych velmi vaznych zdravotnych negativach spojenych s PPP, ktore mozu byt na cely zivot. A prave vdaka nezdravemu, extremnemu chudnutiu ten zivot nemusi byt vobec dlhy.

Alternativa

Tinusska,
Tvoje otazky podla mna a aj podla pravidiel www.zdravie.sk nepatria na tuto web stranku. Chapem, ze Ta odpovede mozu z nejakeho dovodu zaujimat. Je dost moznosti na takuto neproduktivnu debatu na inych forach ponukanych Internetom. Web o zdravi by to urcite nemal byt.

Lili66

tinusska,je to nieco hrozne..ale pocit ze chudnes je uzasny..ale uz ma to nebavi..nedokazem si normalne vychutnat jedlo..ani neviem kedy som s tym zacala..uz je to niekolko rokov..preco to chces vediet?

Dee

stretavate sa myslim od februara, ze? Aky je tvoj pocit, pomaha to aspon trosku? Urcite je fajn stretnut sa s ludmi, ktori maju rovnaky problem....ste sikulky ze ste sa na to dali a riesite to.