Spoznat priatela - váznu znamost?

Príspevok v téme: Spoznat priatela - váznu znamost?
angelika1563

Som veriaca a na pokecové znamosti na nete moc neverím, uz som skusala si podat inzeráty aj na iné stránky na nete, snad som vyskusala vsetko z netu, kde sa dá zoznamovat, existuje este nieco kde som nebola? Ako ste vy kde ste spoznali svojho milu, milého, ale nerátam pokec, o také znamosti moc nestojím, síce sa tam daju spoznat aj fajn ludia ale nie vztah pre veriacu zenu. Chodím aj na akcie veriace niekedy, ale tam ma este asi ziadny muz takto neosloviil, a prílezitosti doma nemam. Preto nemate nejaký napad, alebo tu nechodia normálnejsí chalani mam 27 rokov. Dakujem za odpovede.

slobodnaa

Tiež nie som zástanca zoznamovania sa cez net, vyskúšala som a stačilo mi. Osobne uprednostňujem ako partnera či milenca muža, ktorého dlhodobo a dobre poznám. Možno je to trošku aj moja lenivosť, pretože som už pristará hľadať niečo nové, radšej volím overené a preverené :) Chlapa môžeš spoznať kdekoľvek, hlavne neseď doma! V supermarkete, pri športe, pri venčení psa, v kaviarni, aj stretnutia veriacej mládeže sú fajn, kedysi som na také chodila aj keď tie naše sa na stretnutia veriacej mládeže vôbec nepodobali :) - chodili sme dosť do prírody, na opekačky, dosť sme športovali. Ide o to, že s chlapom sa môžeš spoznať bližšie pri nejakej uvoľnenej atmosfére. Najlepšie je vôbec nehľadať partnera, proste chlapa ber ako dobrého kamaráta a časom sa uvidí. Muži majú radi uvolnené baby, ktoré nič neriešia a hlavne neriešia hneď vážny vzťah.

ivana45

Casy sa menia. Internetove zoznamky uz davno nie su riesenim pre zufalcov. Len nezaviazni v dlhom vypisovani si, staci par zakladnych informacii. Kludne tam do profilu napis, ze si veriaca a ze je pre teba dolezite, aby aj tvoj partner bol (ak je to tak). Alebo tam napis aj ine specifika. Skus napr. partneri.sk, spolu.sk, hladamvztah.sk.

majka__

ANGELIKA1563: ak si veriaca, skus www.noemka.cz Je to internetova zoznamka pre veriacich ludi. Mozem povedat, ze to funguje... sestra si tam nasla manzela... :o)

biopichh

na pokec nie ale hoc inde ano? :D to uz mas jedno skus aj ten pokec ked si taka zufala a naskoro dakoho potrebujes...laska ta nepride lusknutim prstom, pride ked budes najmenej cakat. chod do miestnosti jezis ta miluje a mas to :D ja viem ironia je na mieste ale ako 27 rocna uz by si mala vediet co a ako... a pokial ta do teraz nik neoslovil asi to bude v tebe... niekedy treba zautocit ako prva inak sa nedockas...skus sa aj bavit nielen modlit, aj tak ked raz umries ta to nespasi...sorry za poznamky ale ...:D

alusinka

Ja som mojho poloviciaka spoznala na internete.... Zalubili sme sa do seba, sice az ked sme sa po niekolkych rokoch uvideli "life" na jednej session z jedneho nemenovaneho internetoveho kanala (pokec to sice nebol)... Uz sme spolu tri pekne roky, a stale sa lubime az po usi... Nie som nejako extra veriaca, ale hlavne je ze som stastna, zejo... Tak by som tie internetove "vztahy" moc nezavrhovala.. :)

Ale kazdemu jak je libo, zejo...

Zelam vela stastia pri "hladani" toho praveho ;)

janka24

ja v práci a ked nie v práci, tak v škole..zase na diskoteke sa ten pravý neobjavi, tam som natrafila na vačšinou "pod parou"...známost možeš nájst náhodne, brat tvojej kamarátky, kamarát kamaráta...