Ako schudnut z bruska?

ela

Ja tiež cvičim cviki na brucho a stale nič.ked dačo zjem narastie mi brucho i ked si dam v malich porciach.Rano nemam brucho žiadne,lebo som ešte nič nezjedla a večer mam brucho največie od jedla ktore som jedla za celi den a je to jedno v akych davkach.je pravda,že ked si dam menšiu davku tak je to brucho menšie,ale stale to brucho tam je.Je to normalne?Aj u vas to tak je?

samotqa

No mala by si si vziat k srdcu tie vseobecne rady, co boli pisane v prispevkoch o chudnuti. Cize jest viackrat denne male porcie. Jest cerealie, ovocie, zeleninu, raz denne nejaky mliecny vyrobok (ja si davam nizkotucny jogurt a adicofilne mlieko), vyhybat sa tucnym jedlam, nejest biele pecivo atd.... ved si to precitaj. Ja sa snazim tiez riadit tymito radami. Tak uvidim aky bude vysledok. Ece vela tekutin. Viac vlakniny. Mozno by pomohlo aj pred vacsou fyzickou zatazou dat si ten L-carnitin alebo CLA. Ale s tym ece skusenost nemam. A mohla by si skusit aj cajik Pu - erh. Ma sice chut ako slama zaliata horucou vodou a dochutena hlinou xi xi xi, ale na to si rychlo zvyknes. Pripadne si to ochut sirupom.

lea

samotqa,dakujem...idem uz na sebe zacat makat...no aspon dufam,kym neuvidim nieaky fajnucky kolacik:-) papa a ete raz dik

samotqa

poslem poslem. len mi chvilku potrva kym to spracujem z videa na obrazky s popisom. lebo taky velky subor ako je to video ti na mail poslat nemozem. neda sa to. jedine ze by som to rozkuskovala.

samotqa

Heh tak asi ti to neposlem lebo to mas 89 MB. Ale v pripade seriozneho zaujmu by som to vedela poriesit aj inac. V obrazkovej forme.