Ako schudnut z bruska?

nikuska

No,ja len tolko,ze ja mam tak isto problem s velkym bruchom a sice cvicim az moc-bo mam 3 hodinove treningy-nepomaha to.Aj tak ho mam velke.Uz som aj obmedzila sladkosti po 5-tej nejem a aj tak som kilo pribrala!

malucky

Da sa schudnut 3-7 kg za mesiac, bez jo-jo efektu.Ranajky a vecera s doporucenim odbornika a obed,co chces.Odskusal som to s manzelkou a teraz len udrzujem hmotnost.Pozri na -odkaz odstránený-

acidka

Ja mám tiež problémy s väčším bruchom- a to už od kedy si pamätám...cvičenie mi nepomáha- na tabletky neverím..keď obmedzím jedenie tak, že po 6 hoďke nejem, tak sa mi akurát scvrkne žalúdok, ale neschudnem, síce vyzerám chudšie......Mama mi raz povedala, že nebudem mať ploché brucho, pretože mám Široký hrudník - kašlen na väčšie brucho, aj keď vyzerám ako pavúk:chudé ruky aj nohy....veď sú ludia, ktorí sú na tom ovela horšie....

kambotattoo

KAMBO Tattoo – Piercing najlacnejšie tetovanie a piercing v BA
Internetový obchod. Predaj tattoo a piercing potrieb a šperkov.
www.tattoo-piercing.sk

Lillianne

prosim vas,mozem mat mierne vypukle brusko preto,lebo som ho zacala posilovat a ze tie svaly sa mi tam zacali formovat?teraz uz necvicim asi 3 tyzdne.lebo naozaj odvtedy co cvicim je take vacsi adovtedy bolo totalne ploche.prosim poradte mi.Mam17 rokov.VDAKA

marinka

ja chodim do fitnes-centra od aprila. je tam posilnovna a hoci je tam dost malo veci pre cvicenie brucha, predsa len tam nieco je. ale myslim si, ze najviac zaberaju brusaky.

dada

Tara vies co na zadok je velmi obre ked stojis mas pokrcene kolena a ides dole hore dole hore rob to dovtedy dokedy budes vladat ejt o dobry cvik nielen nazadok ale aj na stehna takze hore hlavu a ides