Ako schudnut z bruska?

peto

hm no nespoliehal by som sa na ziadne pripravky a triky ale cvicil by som 6 dni v tyzdni aerobny trening aspon 45 minut denne a jedol by som malo a este by som zobral L-carnitin:))))

samotqa

Lea ked das adresku tak ti poslem take video podla, ktoreho budes cvicit. Je to zamerane cisto na brusne partie. Toto cvicenie sa cvici 8 minut denne. Ale mozes aj viackrat denne.

kika

Ahoj Lea! No ja som mala uplne ten isty problem. Vsetko stihle , len vacsie brucho. A potom som zacala cvicit brusaky. Prve dva dni len 10 minut v kuse. Trosku som bola unavena, no bolo to hlavne tym, ze pri cviceni som uz myslela na nieco uplne ine, a tak ma to ani moc nebavilo. No na treti den som si lahla do obyvacky na zem pred telku a zacala cvicit. Nejako som sa zapozerala do filmu a vobec si neuvedomovala, ze stale cvicim. Nakoniec som zistila, ze to bolo dobrych 43 minut. Takto to robim teraz kazdy den. Najdem si nejaky zaujimavy program a cvicim. Rychlejsie ti to ubehne. A to hlavne- pri takomto intenzivnom cviceni sa mi brucho vyrysovalo za menej ako 2 tyzdne a dnes mam pekne svaly. Vela stastia

burko3_2

Tak isto ti možem poradiť, že buď beh alebo bycikel. Ale mne pomohli aj buršáky, no samozrejme že som tiež neschudla hneď, ale určite ti pomôže aj viac pohybu.Držím palce a prajem peknú dovolenku

lienka7

Tak to by som aj ja rada vedieť...aj keď u mňa sú to asi tie najťažšie posledné 5 kilá, ktorých sa nie a nie zbaviť...hmmmmm :-(

lienka7

Aj ja mám takýto problém. Mne to ostalo ale po pôrode. Zisťovala som si o tom u odborníkov na cvičenie, že aké cviky mi pomôžu, a odpoveď bola prekvapujúca. Ani brušáky a ani iné cviky, ale buď aktívne bicykel, plávanie alebo beh. Niečo z týchto 3 aeróbnych činností. Takže cca mesiac chodím na Spinning (aktívne bicyklovanie) a pomaličky sa tá pneumatika stráca. Ale ide to naozaj pomaly, ale hádam natrvalo. Pekný deň.