Ako schudnut z bruska?

mary11

presne taaaak,brusaky ti nepomozu aby si mala plche brusko musis sa wenowat aerobnej aktivite 3-krat do tyzdna,napr.behaj,bvycikluj,tancuj,plavaju,aerobik mas vela moznosti

mato-to

cavte vsetci...!ja som doposial moc nehladel na to co a kolko jem ale teraz si to zacinam vsimat co mi rastie.uvedomil som si to hlavne pri mojej tehotnej priatelke pretoze ja vyzeram tehotny nie ona.som chudci ale brucho mam velke

norikka

haloo plls chcemm schudnut z brucha hlavne a too mm cviit iba brusaki ci ako??a mozem schudnut aj tak ze jazdim na koni pls blizi sa leto a cem si dat DDO PUPKKa pirsing

liv

ahojte, jedine, co pomaha na brucho je nezrat! bez srandy...svaly sa vam vytrenuju pomerne rychlo (najrychlejsie so vsetkych - staci par brusakov - 3-4 x tyzdenne), ale nic to nepomoze, ked na kockach je asi 5 cm tuku a to sa da odburat jedine aerobnou aktivitou alebo stravou....drzim palce!

zlatka

Ahojte.Poradte mi chcela by som schudnuť aspon 20 kg.Počas tehotenstva som ich pribrala a teraz by som ich rada zhodila.Mam 6 mesačnu dcerku a kojim ju tak ako mam schudnuť.Prosim poradte mi.....(ďakujem)

DJ HiDe

lea, to zalezi od tvojho stravovania a narocnosti tvojho treningu..ak si spravis provizornych 20 brusakov v dvoch seriach, necakaj nejake vysledky v priebehu tyzdna...
ked mam fazy cvicenia brucha, idem vyplut dusu od pretazenia, avsak opodstatnenie sa schovava vo vysledkoch..:)

axa

Zdravim vas all-ked vam mozem poradit s vlastej skusenosti tak asi takto-uprvte si stravu a majte pohyb a taktiez dobre cviky na brucho najdes ich www.fitexpres.sk samozrejme vsetko je uz len na tebe -este nieco nesed v Gyme-posilke 3 hodiny ale daj si dobry 30 az 1hod.treningu a vsetko pojde ak chces len musis byt vytrvali a samozrejme neprezen to -telo -svalu sa potrebuju aj renegerovat a odych tak drz sa !

blondina

cawte ludia pekne pozdravujem mam jeden velky ale velky problem ktory ma dost trapy už dlhe roky ked som bola mala som bola ako palicka no casom som zacala strasne priberat do brucha potrebujem pomoc ako schodnut alebo si posilnit brusko diky pa cmuky

jjj

Awojte. Prosim vas poradte mi ako mam zhodit z bruska. Som inak chuda. Len to brusko.Rodicia ma nutia vela jest ze sa vyvijam tak sa tazko obmedzuje.

hmmmm

cawte ludkovia... len vam cem povedat ze treba si uvedomit ze chudnut sa neda lokalne.. napriklad niekto chce schudnut na bruchu len tym ze robi brusaky a ine veci.. ale problem je v tom ze brusaky su anaerobna aktivita a su na posilnenie. a v praxi to znamena asi to ze energia vydana na 100 brusakov = energia prijata z 1 hryzu z fit tycinky. tym len cem povedat ze chudne sa pomocou aerobnych aktivit tj beh, spinning, plavanie, svihadlo atd a za predpokladu spravnej stravy. :)