Ako schudnut z bruska?

Zu...

Jedz veľa ZELENINY a OVOCIA !!!!!
Moc nejedz sladke a mastne !!!!!
Uvydis to pôjde !!!!!
A este treba VEĽA CVIČIŤ !!!!!

more

Brusko ma male dieta. Dospela, dobre vykrmena zena uz brusko v ziadnom pripade nema. Ak to nechces nazyvat kotol alebo bachor, tak to kludne nazvi trosku vacsi kotlik alebo bachorcek.

Baska_

mare- to bude asi v tom ze nechutny kotol maju 120 kilovy ludia, nie chuda baba ktora ma proste o trochu vacsie brusko ako by si zelala. to ze ho ma vacsie neznamena ze je nechutne. takze ak ti vadia zdrobneliny tak nepouzivaj ani ty opacny extrem ;) a radsej jej porad namiesto tych p****** co pises

livia007

ivet brusko- o ktorej procedure konkretne pises? som si pozrela tvoj link a je tam toho viacero.. a kolko ta stalo jedno sedenie?

Kyrian

Hlavne treba cvyčiť a spalovať, namiesto nenaletenia na reklamy na zázračné tabletky s, ktorými sa schudne 8.cm bez námahy, konzumovať kvalitnú stravu bohatú na proteíny, ale chudobnú na tuky a cukry.
Mohla by si brať doplnky výživy ako chrom, b.vitamíny, L-Carnitín a Lecitín.

ivet brusko

ahojte, skusila som vsetko mozne, ale najlepsie zabrali procedury v salone slender www.slender.bmp.sk brucho zislo dole 8 cm za dva tyzdne, bola som tam 5 X, nemusite cvicit, ani hladovat, a veeeelmi mili ludia su tam

lleilla

lea,tak napriklad by si svoje zdrave chudnutie mohla zacat kvalitnym spankom,ten je tiez potrebny a dolezity vraj aj pri chudnuti