velke pysky

iv

myslim si, ze to vobec nie je problem. ja ich tiez nemam male. mojmu partnerovi sa strasne pacia. vraj to, ze su take velke ho neskutocne rajcuje.

liza

klarika ty to tu este stale riesis?mam dost mam pocit ze si uchylacka uz:))a cim viac ta vsetci utvrdzuju v to ze velke pysky su normalka tym viac dobrdzas a v kazdej odpovedi hladas nieco na co by si mohla negativne zautocit.ukludni sa uz a radsej si najdi chlapa ktory ta poriadne spravi:)nic v zlom!!!pa

branik

ahoj klarka, z toho si nic nerob. tvojmu sexualnemu partnerovi to urcite vadit nebude. ved kazdej z vas inak priroda zadelila a to myslim aj s velkostami prsnikov.

ky:)

no ja zasnem co ta to dokaze trapit klarika :) ved ti tam nik nevidi a ak ta ma chaln rad, tak je mu to jedno.. ak sa mu pacis ty tak ho urcite neodradia tvoje pysky :) chalanom pri tom nejde o vyzor, ide skor o to ako chutis ty :)) teeeda.. :))) heh, mno akoze fakt na zamyslenie.. nepozeraj sa privela do zrkadla.. najdes este nieco co tipretrca nahdou viac a este sa z toho zrutipolovica fora :) si krasna taka ako si :) nemaj boja :-)

lojzo

Je veľa mužov, ktorým sa to páči a veľmi radi také veľké pysky vycmúľajú a pocucajú. Tak si takého nájdi a bude to OK!

dixi

zdielam podobny problem...ale nejak ma to netrapi..akurat ked idem do plaviek tak si niekedy poviem ci to nieje poznat ale nieje...a mam aj mensie prsia ..a to mi zase maximalne vyhovuje lebo ked sa pozriem na niektore svoje kamaratky tak si neviem predstavit zeby som mala mat v podprsenke take tri kilecka jak ony..aby som nemohla poriadne utekat a pri spanku na chrbte sa bat ze sa zadusim.....a nemam pocit zeby som koli tomu mala mat pocit ze by som mala mat nudzu o partnerov ..ved kolko skaredych zien ma partnerov..dokonca niekedy plati aj to ze cim brudnejsia zena tym krajsi chlap a naopak...