velke pysky

duso

fakt sa klarika nemas preco trapit.nie je to nic cudne.je to normalne a mne osobne sa to zda aj sexi a pri sexe mi to vyhovuje...do podrobnosti nepojdem :-) pa

muz

Aj také veľké sa mi dokážu páčiť.To mi ver.Ide o iné veci aj vo vzťahu aj pri sexe ako o pysky, to je to posledné.

klarika

baby moje,dakujem za povzbudenie.tak dufam,ze to na mne nebude vydiet,ako trapne sa citim,aspon nazaciatok.a ked pises liza,ze sa to vacsine paci tak si ma trochu ukludnila..myslela som,ze to bude len vnoci,aby som nebola nervozna.
na operaciu nemam,tak mi ostavali iba tie obavy.diky

muz

Ja mám tiež také skúsenosti ako liza. A ten orgazmus bude na tebe chlap inak milovať. Ako sa mu tam rozpáliš... Tak piánko ok?

muz

Počuj klarika, toto ťa vážne nemusí trápiť. Chlapovi nejde o to, aké máš pysky, keď chce s tebou chodiť a byť. Tvoje pysky sú mu ukradnuté. Ide o teba ako o celok, ako o súhru tvojich čŕt a vlastností. Pysky sú vážne to posledné, čo by ťa mohlo trápiť. Minule mi kamoš hovorí,že sa mu páčia také krásne veľké pysky, nech ju má ako rozkvitnutú ružu a rozhadzoval pri tom rukami a zovretím päste to ukazoval... Tak si s tým nelám hlavu. Keď Ti ju bude chalan lízať, ešte bude spokojný... Nič sa ty neboj.

liza

ahoj,aj ja som si niekedy myslela ze bude pre mna problem,ale blbost!!!vsetkym ktorych som mala sa to pacilo a milovali na mne prave ,,to,,.ver mi,nieje to problem!!!!ak ti niekto niekedy nahodou nieco na to povie zle,nestoji ti za to a povedz mu ze ma velke gule:)alebo ze nevie co je mnam:)inak vraj zena s vacsimi pyskami je citlivejsia a rychlejsie dosiahne orgazmus aj viac za sebou a to preto,lebo klitoris je chraneny pyskami a je tym padom citlivejsi!!!je to pravda,sama to tak mam:)takze mozes byt len rada!pa pa

E l á n i s t k a

klarka
powiem ti takto wiem, že sa ti to nelubi nwo existuju operacie ( modelky to weeeelllmi casto podtupuju aby bolo wsetko tip - top tam dole ).Mozes to sprawit i ty ked sa citis zle no pozor wsetko "dobre" ma i ZLE stránky, tak na twojom mieste by som nad tým ani neuwazowala.
kanonier ti podla mna poradil dobre.