velke pysky

klarika

tie bodocky ale nie su ako bradavice, vystuple z tej tenkej kožky.su to skor ako v kozi, necitit ich naomak.
kuki,ja mam tie znamienka asi 3, ale aj tie biele bodky,ako husia koža, tak tie su tiez ako znamienka nevystuple.
a veru, aj ja mam jeden pysk dlhsi ako druhy..niekto to tu pisal.tam dole, celkom na konci vrchnych pyskov mi to riadne vytrca vonku,ale nevadi mi to zatial ani na bicykli,ani pri chodzi.len ma to drazdi obcas.

kuki

ahoj aj ja mam velke vnutorne pysky a niekedy mi aj pri chodzi zavadzaju nooo a mam tak aj jedno znamienko ako vravis ... a ties mam komplexy :( .... ale som rada ze som nasla tuto stranku a kusok ma to upokojilo pa

klarika

prosim vas,ktore mate velke pysky,pomozte mi. zistila som,ze moje pysky z vnutornej strany su po nich biele bodocky,ako husia koža ked vam nabehne.neviem,ci je to normalne. a mam na nich aj hnede akoby znamienka.velmi malinke, asi zo 4-5.naozaj vyzeraju ako znamienka,ale neviem,ci to moze byt. prosim vas,je to normalne? hlavne ta "husia koža"?? mate to niektora??

sandra88

aj ja mam ten isty problem a tiez sa za nho hanbim... neviem co s tym.. tiez som uz rozmyslala ze pojdem pod noz lebo bojim sa ze ak si najdem staleho chalana tak nebude chciet mat sex kvoli tomu ako to vyzera.. mne sa to vobec nepaci a neviem co s tym.

E l á n i s t k a

klári pozri Tebe sa to nelubi a mysliš že i ostatným tiež ako Tebe teda teraz narážam na chalošow oni to fakt milujú a nehambi sa a zahoď komplexy do kúta a ber to w pohodke cwo by za to iné žienky dali

klarika

a co sa ti na tom paci,anonym? napis,aby som vedela,ze to myslis vazne,lebo sa mi to stale nezda.ved je to nie pekne :(