velke pysky

jurajba

jejda baby neblaznite. moja holka mala celkom velke pysky ale terazsia ich ma fakt velke a je to najlepsia vec na svete ked ju zoberiem do ust a mozem sa s nou hrat. Pri sexe je to urcite lepsie a ked sa pozriem ako sa obopnu okolo ftaka a pomaly klzaju.......... Normalne som si teraz spravil chut. No a nakoniec je to pre mna uz len na pohlad ked sa predomna postavy nahata na nevydrzanie. Chlap ktory nebude spokojny s takou aka si je kreten. Kazda zena je ina a ked ti nebodaj navrhne korekciu tak od neho strasne rychlo utekaj.

sany

takze ja mam tez taky problem ze mam velke pysky asi tak 1 cm ale zo zaciatku ma to strasne trapylo ze ked sa vyzleciem pred chalanom zhrozi sa ale baby na co sa zakomplexovat ked nemusite pozerajte sa aj na tu lepsiu stranku krasne si uzijete sex a cghalan ked je nadrzany je mu jedno ake ma baba pysky nemyslite

nikuska

cawte ja mam tiez vacsie pysky dokonca mi jeden aj asi tak centimeter vysnieva...ako osobne mi to nevadi...iba ked som naha a trocha tak pri chodzi...ci ked som v spodnom pradle...ako snazim sa na to nemysliet ale predsa sa bojim...ak by ste mali zaujem okukat moje (ne)pekne pysky tak mi napiste mail alebo rp na pokeci a dam vam heslo...dopredu dakujem a drzim palce vsetkym zenam ci dievcatam ktore sa tym trapia...papa Vasa NIKA

pieta

pochybujem, ze to ma jedna zo 630.... ešte tak jedna z 30.... to by mohlo sediet. Okrem toho, načo by mala žena vediet kde má klitoris /teda nie je že ja by som to nevedela/, hlavná vec že to vie chlap a vie sa s ním pekne pohrat ehhh :-P

bertold

sorry,ze sa miesam do diskusie,ale vyjadrim svoje pocity a snad i skusenosti...Zena s vecsim klitorisom je podľa statistik asi jedna z 630(Institute of woman health NY)za večsi sa povazuje 1x1cm a viac.Lubi sa to asi 60perc.chlapom a tych 40perc. nevie ani to kde ho zeny maju...Ozaj vazne hladam taku snad 5rokov a dokonca ani niektore zeny nevedia co je to klitoris - pletu si to s pyskami - smutné...Takze by som musel zviest minimalne 1000 zien,aby som taku stretol...usmev.

agina

Klarika s tym hamburgerom a salatom no ja nemozem.....skus si kupit nejaky eroticky casopis, prelistuj si a pozri si, kolko bab tam ma velke pysky a otrcaju to celemu svetu.Chlapi su z toho na makko a nevadi im to.

nati

aj ja mam ale iba jeden pysk taky cudny...lebo ked som bola mala tak som si to natiahla...bojims a ze ma chalan vysmeje...co mam robit?

kuki

no moja s tymi bodkami tio nevjem pradit plepac :( ... ale s tymi pyskami sa netrap si aka si a nic s tym nenarobis, skus sa s tym vyrovnat a zvykni si na to oki nebooooj