velke pysky

klarika

to nie je pravda.ja mam usta normalne,ale kratke do dlzky.chcela bvy som dlhsie,lebo si ich nemozem namalovat tmavsim ruzom-a prave taka farba ruzu mi pristane najlepsie.potom vyzeraju ako gilka pod nosom.nam si nadstrihnut? xi xi
a teda pery nic moc a pysky velke.chcem mat rada svoje telo ale aj ked si viem rozne nedostatky odmysliet,tak tie pysky nie.uz radsej nebudem o nich premyslat.

........................

ja mam tiez vacsie pysky. no a co .mam ale krasne plne pery. nemoze to nejako suvisiet? zeny ktore maju plne usta , maju to aj dole take?
inak , nevadi mi to

sia

Baby aj ja mam velke pysky a uz si stoho nic nerobim som si chcela aj plasticky zmensit ale uz nikdy chcem ich a vobec sa zato nehambim uz nasla som si aj priatela a jemu sa to hrozne paci a orgazmus vynikajuci len sa treba uvolnit a nemysliet na to inac zo sexu nebude nic.mi co mame velke pysky mame lepsi orgazmus nez ine zeny!!TAK BABY HORE HLAVU A ZIADEN HNUS TO NIEJE A SEX BUDE PLNY ORGAZMOU!!!

akim

fuha.tak ty nikdy nebudes stastna ked sa budes voci svojmu zovnajsku stavat takto!ako mozes napisat o sebe ze hnus..... a hnus....a potom sa cudujes ze si nemala nikdy ani orgazmus.ved ty sa uz vlastne dopredu odsudzujes!vzchop sa dievca a najdi v sebe nieco pekne!to je podstatne!a potom aj ten zovnajsok bude pekny a nielen pre teba-myslim tym vnimanie sa sama seba.nemyslim toto cele v zlom skor mi to tak prislo smutne...tak sa aspon trosku zamysli-urcite stojis za to:)

simona

Ja mam tiez dost velke pysky a sa sama sebe kvoli tomu tam dole velmi hnusim..ale este aj male prsia take nulky takze to je hnus..co uz, tak ma asi byt,tak tak to je.ud rada Klarika ze mas LEN velke pysky a nie este aj male prsia ako ja.A to, ze ked ma zena vacsie pysky tak je citlivejsia tam dole to u mna neplati uz vobec, lebo este nikdy som s muzom nemala orgazmus a ked ma drazdi tam dole ci uz zvonka alebo zvnutra tak skoro nic pritom necitim, vobec ma to nevzrusuje.A klitoris..ten je tak zakrpateny u mna,ze este nikomu sa ho ani nepodarilo najst.To vsetko je pravda fakt si nerobim srandu.Takze ako vidis, niektori su na tom o dost horsie..

klarika

tak vam teda dakujem,ja len,ze ked som videla fotky tych malych tak to vyzeralo ovela,ovela krajsie ako ta moja dole.teda kazdy ma iny vkus a asi to plati aj o vkuse tam dole.dakujem najma muzom ak to fakt mysleli uprimne,aj zenam,co maju skusenosti.dajako sa zmierim a dufam sa mi to podari.asi je hlupost,ze sa mi tie materialy dostali pod ruky,iba mam komplexy :(( preco potom nefotili aj tie s dlhymi?asi to fakt nie je take povabne ociam.

liza

caute:)))vidis klarka...ze mam pravdu:)myslim si,ze si este nemala vela sexualnych skusenosti a preto sa bojis.ale vidis aj muzi ti tu pisu v zmysle-sprav si z toho co mas prednost!a budes sa citit ako by si skryvala poklad rozkose:)mozno sa niekomu bude zdaty ze tu podaktori uz velmi nadnasame velke pysky ale ti co vieme a mame vieme o com hovorime.tak dufam ze uz sa nebudes trapit a pojdes smelo do toho do coho budes chciet...:)chalani to pekne opisali:)

muz

Keď si sa pýtala, či sa mi dokážu páčiť, tak som napísal, že sa mi dokážu... Mne je to úprimne jedno, na to sa fakt nepozerám. Nech sú aké chcú, hlavne, že sú a keď je dobtý vzťah aj všetko okolo toho, nie je čo riešiť.

Raki_2

Ja som muž Klárika a mne osobne sa pysky prevyšujúce páčia, sú ako lupienky ruže ukrývajúce sladký nektár to vnútri. Na tvojom mieste si nedávam žiadnu plastiku, je to zásah proti kráse prírody. Buď na ne pyšná, niektoré by také chceli mať.

donika

ja osobne ich tiez nemam najmensie a trcia mi viac ako 1 cm a mojmu manzelovi to vobec nevadi a ani mne. Nie je to podstatne v zivote. Ak ta ma partner rad, tak aj s velkymi pyskami.