Uz neverim ze niekedy schudnem!

Príspevok v téme: Uz neverim ze niekedy schudnem!
zufalkaaaaaa

Potrebujem schudnut ... nie tak vela asi 5-6 kil . Ale proste nie a nie.. Ta vaha je stale taka ista. 63-64 .. Hrozne ale hrozne mi to vadi , citim sa ako NEFOREMNY SLON..!!!!!!! Proste sadnem si na bokoch zadku slanina ako hrom .. FUj :(( a pri tom vela beham ... Nechapem . Mam teraz hrozne stresy.. Ach , drzim sa tak par dni potom to cele porusim , potom zas je to ok , potom ma zas chyti daky sladky amok . Ze sa navalam vsetkeho mozneho , potom je to zase ok , poviem si ze uz sa BUDEM KROTIT ... a takto to je dokola... Mam pocit ze na vahu 57 s auz nikdy viac v zivote nedostanem !! a to som to chcela stihnut do leta !!!!!!!!! Co robit ????, Ako nabuduce zase odolat ?? ako sa zbavit toho sadla ? ://// Hlavne z bocnych stran stehien a zadku ....

wonderbra

zufalka...
tak si predstav, ze zo vsetkeho nezdraveho, alebo z prejedania budes mat o jeden nechutny sadliskovy zahyb viac. viac slaniny, fuj..vsetky tie nezdrave dobroty sa zmenia na tuk, ktoreho sa musis potom zbavovat..
pamataj..napchava sa lahko, zhadzuje sa tazko..je to o pevnej voli. vydrz a budes krasna:)
hrozne moc ti drzim palce. aj vsetkym ostatnym chudnucim.

sashley

paja, no ved to... ale mozno si pockam na chvilku ked nebude prsat a rychlo si vybehnem aspon na chvilu.. inak sa uciiim lebo v utorok mam skusku.

paja13

sashley ja som zacala chdnut pred 3-4tyzdnami...a mam dole 2cele kila...niekedy aj 2,5,ale tie 2 su iste :) som uplne rada...ja som praveze nikdy nesportovala ani nic,takze mne stacilo trosku pohybu a kila sli dolu.Len teraz sa naozaj neda behat sak furt prsi..:(

sashley

paja,
no niesi lenivzsia,len ja som aj kedysi dost tvrdo sportovala.. a ked som s tym prestala tak len pribudali kila.. inak vcera som sa vazila, kilo a pol minus od 1. maja.. celkom fajn :) tesim sa.
dnes neviem ako pojdem behat v takomto pocasii :(

bodynka

zufalka kludne si to sladke za den daj. Skus menej papat, a hlavne neuvazuj nad jedlom. Cim viac nad tym rozmyslas co jest a co nejest tym ta to viac zatazuje. Ak si hladna dopraj si ale nie vela. Hlavne sa neobmedzuj , pretoze potom to budes dobiehat .. Ja som tak schudla zo 66 na 48 kil, drzim palce

paja13

sashley nieee :D ja byvam v BA...v ruzinove...:) ziaden intrak :D ja som vcera dala len 4 :D som trosku lenivejsia tusim :D

sashley

paja,
no ja som na Farmacii prvacka :)
a sla by som s tebou behat ale ty byvas asi na Mladej garde nie? :P
takze najlepsou dohodou je ze sa budeme dusevne tahat :D ja som napr. vcera zabehla 6km.. :P