Uz neverim ze niekedy schudnem!

Príspevok v téme: Uz neverim ze niekedy schudnem!
zufalkaaaaaa

Potrebujem schudnut ... nie tak vela asi 5-6 kil . Ale proste nie a nie.. Ta vaha je stale taka ista. 63-64 .. Hrozne ale hrozne mi to vadi , citim sa ako NEFOREMNY SLON..!!!!!!! Proste sadnem si na bokoch zadku slanina ako hrom .. FUj :(( a pri tom vela beham ... Nechapem . Mam teraz hrozne stresy.. Ach , drzim sa tak par dni potom to cele porusim , potom zas je to ok , potom ma zas chyti daky sladky amok . Ze sa navalam vsetkeho mozneho , potom je to zase ok , poviem si ze uz sa BUDEM KROTIT ... a takto to je dokola... Mam pocit ze na vahu 57 s auz nikdy viac v zivote nedostanem !! a to som to chcela stihnut do leta !!!!!!!!! Co robit ????, Ako nabuduce zase odolat ?? ako sa zbavit toho sadla ? ://// Hlavne z bocnych stran stehien a zadku ....

barbi_na

shoj zufalka ja mam ten isty problem ako mas ty ...ja som mala minule leto 53 a nie a nie sa tam dostat teraz mam59 a mala som 63 chudla som na 60 a zas som sa nepohla az na 59 a dalej nie a nie a to uz 2 mesiace a presne ties ma chyt akok na slake ...a ties mam problem na zadku a na stehnach mas pravdu je to fuj sak v rifloch ro vyzera otrasne ...ked chces mozme si dajako radit a pomahat ?...ak ces napis mi na pokec nick barbi_na ..ahoooj

zufalkaaa

slow nemas e mail ? ze by sme popisali tam ... ja uz musim utekat ale zajtra tu urcite budem a by som sa ti ozvala ;-)

slow

zufalka...ja mam presne,ale presne ten isty problem,co ty a este aj take iste miery a vahu,ako ty :(...teda ja mam 170 cm, to mas ty este 1 cm k dobru :D...

capcarap

mne pomohla kalanetika, a velmi. je to cielene cvicenie na vsetky partie, takze schudnes aj z bokov a zadku (povazujem ich tiez za svoje ,,nebezpecne,, partie). podarilo sa mi schudnut za 3mesiace z objemu 92 cez pas na 65, pri cviceni hodinu denne. len to musim udrziavat a krotit sa v mnozstvach jedla, inak by bolo zle-nedobre :)
co sa tyka chute na sladke, oklam sa ovocim, oslad si caj steviou, nie cukrom, alebo si daj lyzicku medu a nechaj si chvilku ten med v ustach, aby sa ta megachut na sladke ukludnila.

zufalkaaaaa

dobra vila 171... prosim ziadne reci ze som vysoka tak je to ok . lebo to VOBEC NIE JE OK !!! no ja mam problem hlavne s tym sladkym poobede... :(( obrovsky problem .. aspon ze kavu nesladim ;-)

sashley

neviem,fakt. musíme odniekadial zobrat mensi zaludok..
ale bez srandy.. neviem. skusala som hocico,nejde to.. jem aj ked az tak niesom hladná..
ale teda.. ja som vylucila sladkosti poobede.
ráno jem sladky jogurt,kávu,malé pecivo
ovocie na desiatu
na obed sa snazim teplé jedlo
olovrant káva a jablko
na veceru celozrnny chlebik...
takze relativne okey,lenze ked som doma tak neodolam..