priateľ ma udrel

Príspevok v téme: priateľ ma udrel
comamrobit

Ahojte. Mám 16 a mám chalana s ktorýcm chodím zhruba 8 mesiacov.Naozaj ho ľúbim ale včera ma vážne sklamal. Pohádali sme sa kvôli tomu že som nemala čas lebo som šla s kamarátkami von a boli tam aj chalani. On má nhaodou videl ako som sa objala s kamratom na privitanie a už bol ohen na streche. Večer my zavolal či pôjdem von tak som súhlasila. Najprv sme sa normálne prechádzali a potom zrazu zaačal na mňa kričať že čo som tam s tým kamarátom roibla a keď som sa ho snažila ukľudniť dal mi facku, otočil sa a odišiel ani nič nepovedal. Dnes sa mi síce ospravelňoval že to prehnal ale bojím sa že to spraví znovu.

koeel

no uplne ta chapem bohuzial..ja mam 17 a moj priatel 20...a nejako sme sa vcera pohadali tiez kvoli jeho prehnanej ziarlivosti...a on ma udrel z coho by som nerobila dramu kebyze nevazim ja 50 kg a on asi 80...domov som prisla s modrinou a povedala som ze som sa udrela branou ked som v noci odomykala..dnes mi cely den vola a mam asi 20 sms ktore sa mi ani nechce citat...nikdy taky nebol..neviem co mam robit..

kafe

Comamrobit, ale veď zostaň s ním, keď ho ľúbiš. Báť sa toho, že zase jednu schytáš je úúúplne normálne.. taká malá daň za lásku.. trochu trápenia prežiješ, nie? Láska za niekoľko faciek predsa stojí. To vydržíš, bolí to len zo začiatku, potom si už zvykneš.. (myslené ironicky)

rew

moja... neblazni.. kasli nanho.. ja viem ze mas pocit ze 8 mesiacov je vela, ze ho lubis a si nanho naviazana.. iste teraz bude sekat dobrotu... ale mozes si byt ista ze ak to urobil raz koli takejto blbosti, urobi to znova.. a znova.. a az raz pochopis ze to nema zmysel... mozno bude ovela tazsie opustit ho a budes si tu o par rokov vylievat srdiecko ze si nestastna ale este zostanes kym nedospeju deti... stracas cas s niekym kto nestoji za to... ja viem, nepoznam ho.. ale to co urobil uplne staci... NIKTO nema pravo ta udriet

to je debil

presne taak vela ludi ked je moc vynervovanych tak sa moze unahlit a urobit blbost ktoru fakt lutuje, ale naozaj by to muselo byt nieco vazne,.. ale aj tak neviem ci by som to vedela odpustit..mala by som to na mysli stale
ale toto??? dievca si uvedom ze ta nema preco fackovat, ved aj ja sa obijmam s kamaratmi dokonca si dame pusu na licko, moj priatel robi to iste ked sa stretne s kamoskami ved to je normalne!!! a zato sa mame pozabijat? tvoj chalan je ubohy chudak, lebo rozumny chalan by holke nieco take nespravil aj keby si koledovala, tak radsej rozbije stenu a vybije si nervy tam ale neudrie zenu!! a ked hej vacsinou su to primitivi ktori dobre vedia ze su silnejsi ako zena a riesia si na nej dake svoje komplexy..moja viem ze nam teraz neveris lebo ho lubis a bla bla bla..ale neskor mozno pochopis ze si to mala spravit uz davo a ze si s nim zbytocne stracala cas, co si mohla byt s niekym kto by ta mal naozaj rad...lebo toto laska nieje ver mi..to je vlastnictvo mysli ze ma nad tebou moc a a vypada to tak ze si mysli ze ked si donho zalubena ze mu vsetko odpustis..tak ho vyved z omylu a posli ho do prdele

ochjojoj

rozist sa! chlap, ktory udrie zenu nie je chlap, ale handra. keby ta udrel aspon pre nieco vazne, mozno by to stalo za este jednu sancu, ale podotykam: POSLEDNU!!! t.j. - este jedna facka a koniec. ked ta ale udrel pre taketo nieco... tak na 100% bez dalsej sance konieeeeeec!!!!

usiko

comamrobit,

chapem, ako sa citis...ale mas 16!!!! 16!!! zivot pred sebou a tolko lepsich chalanov okolo seba, a ty ich nevidis, lebo "mas " tohto nanic.....

...si nan naviazana a bojis sa ostat sama, aj ked len podvedome....ale toto ta znici....ver tomu, ze ked ma tolko ludi na to rovnaky nazor, tak na tom nieco bude....je to chudak a mne by sa mohol ospravedlnovat 1000 krat, ja uz by som mu ani telefon nezdvihla....ver mi....

zuzic

comamrobit prosim ta nechaj ho. je to tazke ale v zivote sa este mnhokrat budes musiet rozlucit...ked nechces skoncit zle da mu kopacky a ignoruj ho. mas zivot pred sebou on ti nestoji uz ani za jeden den co by si s nim preparnila. bude to chvilu bolet ale vsetko sa zahoji ver mi

comamrobit

lost: jeho som objala len preto že je to môj kamarát a dlho sme se nevideli, veď on má priateľku a ja mám( teda vlastne teraz neviem) priateľa.

Všetci mi radíte aby som ho opustila.. ale ja sa bojím že to nedokážem. Som naňh odosť naviazaná pre mňa je 8 mesiaco hrozne veľa :(

usiko

uhlie ma asi zenu, co ho bije....sa mi to tak zda este z jednej temy, kde prispieval...a este k tomu ani nevie citat...alebo nechape co cita.....:-))).....alebo bije svoju zenu, lebo sam je uboziak? jedno z toho, inak by tak viackrat nereagoval....hm...