priateľ ma udrel

Príspevok v téme: priateľ ma udrel
comamrobit

Ahojte. Mám 16 a mám chalana s ktorýcm chodím zhruba 8 mesiacov.Naozaj ho ľúbim ale včera ma vážne sklamal. Pohádali sme sa kvôli tomu že som nemala čas lebo som šla s kamarátkami von a boli tam aj chalani. On má nhaodou videl ako som sa objala s kamratom na privitanie a už bol ohen na streche. Večer my zavolal či pôjdem von tak som súhlasila. Najprv sme sa normálne prechádzali a potom zrazu zaačal na mňa kričať že čo som tam s tým kamarátom roibla a keď som sa ho snažila ukľudniť dal mi facku, otočil sa a odišiel ani nič nepovedal. Dnes sa mi síce ospravelňoval že to prehnal ale bojím sa že to spraví znovu.

usiko

veru veru,

je dokazane, ze mzi, ktori biju zeny so uboziaci, ktori su zial bud nedoceneni albo maju take male sebavedomie, ze inak sa spravat nedokazu...takze vie, on ta proste bude bit a jeho ospravedlnenia na jeho povahovej crte nic nezmenia....ja mat tvojich 16, uz aj zabudnem jeho meno...

to je debil

ked si to raz dovolil, ver, ze to spravi znova...urcite ma taku povahu ze je prehnane ziarlivy a na take veci, na ktore normalny clovek neziarli...posli ho do kelu ked nechces mat problemy s nim,
nechapem to lebo len uboziak sa moze citit dobre ked udrie zenu, je to otrasne a este aj bez slova odide, neviem, pohroz mu ze ty niesi fackovaci panak a ak si to este niekedy dovoli tak s nim koncis, sak mas hadam sa nenechas fackovat zakazdym ked bude mat blbu naladu a bude nastvany? alebo ho posli do riti dnes

usiko

co mas robit? mas 16, tak upaluj kade lahsie, neber mu telefony, nekontaktuj ho a neozyvaj sa mu...ale rychlo, prosim ta.....lebo nemal dovod ta udriet....tada mal, a to ten ze je to obycajny debil bez sebavedomia a chudak.....takeho nepotrebujes....