priateľ ma udrel

Príspevok v téme: priateľ ma udrel
comamrobit

Ahojte. Mám 16 a mám chalana s ktorýcm chodím zhruba 8 mesiacov.Naozaj ho ľúbim ale včera ma vážne sklamal. Pohádali sme sa kvôli tomu že som nemala čas lebo som šla s kamarátkami von a boli tam aj chalani. On má nhaodou videl ako som sa objala s kamratom na privitanie a už bol ohen na streche. Večer my zavolal či pôjdem von tak som súhlasila. Najprv sme sa normálne prechádzali a potom zrazu zaačal na mňa kričať že čo som tam s tým kamarátom roibla a keď som sa ho snažila ukľudniť dal mi facku, otočil sa a odišiel ani nič nepovedal. Dnes sa mi síce ospravelňoval že to prehnal ale bojím sa že to spraví znovu.

lollipop

vies podla mna urcite by so ho mala nechat, ked takato malicost ho vie takto vytocit, predstav si ze co bude robit ked budete riesit naozaj komplikovanu hadku

micuska69

evidentne ma problem odvladat sa...casom sa to bude len zhorsovat. ak by si s nim ostala das mu najavo, ze sa hranice posunuli a on nadobudne pocit, ze si moze viac dovolit. udrel ta a ty si s nim ostala aj tak...tak preco by ta neudrel znova? aj tak s tym nic nespravis a nastavis aj druhe lice...takze kocka zober nohy na plecia a velmi rychlo, pokial nechces aby ti tvoj (ne)priatel nedoprial permanetny make-up v podobe modrin...chces trpiet a byt tyrana psychicky aj fyzicky tak s nim ostan...ale kazdy ma pravo vybrat si a tu je jedina moznost spravna a to poslat \\\\\\\\\\\\\\\"gentlemana\\\\\\\\\\\\\\\" k vode kozmickou rychlostou...drzim palce

Katka81

vykašli sa naňho, chlap, ktorý dokáže udrieť ženu apriori kvôli žiarlivosti bez toho, aby poznal takpovediac zákulisie udalosti, ktorá v ňom vzbudila tú zúrivú žiarlivosť, je chudák. a povedz mu, že ak to spraví ešte raz alebo ak ti kvôli rozchodu bude robiť dusno, pekne krásne poputuješ rovno na políciu. podľa možnosti - určite máš plno kamarátov - skús mu to o rozchode povedať v ich blízkosti, jednak si tak netrúfne, ak by mal na niečo chuť a jednak, ak by si aj trúfol, máš svedkov... ale to už zachádzam troška príliš...
každopádne ti radím odísť od neho čo najďalej a držím ti veľmi palce ;-)

imka

ajajaj...no nieco mi to pripomina.tiez som chodila (minuly cas!) s chalanom co ziarlil a robil dusno pre malickosti, skoda stracat cas, andiamo kamo

Heňa.H

No moja zlata,nehnevaj sa,ale byt tebou,laska nelaska,srat na nu.Na takeho debila,ktory sa odvazi udriet dievca by som sa uz ani neobzrela.Prehodnot si radsej svoje priority.

lost

meri.m,

je to ako keby:

Hej, meri.m, mozem si prosim, zavolat z tvojho mobilu?

...
tym padom ludia nevidia moje cislo, ale tvoje :)

leilali

nečítala som celú diskusiu tak sa možno budem opakovať ,moj názor : nechápem že vôbec rozmýšlaš že s ním ostaneš!!! teda chápem máš 16 rokov....ked to spravil raz kludne to spraví aj sto krát.....má to byť človek o ktorého sa možeš oprieť a nie ktorý ťa bude zhadzovať...nerozumiem ženám ktoré sa nechajú otĺkať ešte by som im zato pridala jednu...po prvej facke nohy na plecia ktorá neujde si ich zaslúži lebo ich asi chce dostávať...poznám takú nejednu a dvíha sa mi z toho žalúdok...maj rozum kým si mladá...