priateľ ma udrel

Príspevok v téme: priateľ ma udrel
comamrobit

Ahojte. Mám 16 a mám chalana s ktorýcm chodím zhruba 8 mesiacov.Naozaj ho ľúbim ale včera ma vážne sklamal. Pohádali sme sa kvôli tomu že som nemala čas lebo som šla s kamarátkami von a boli tam aj chalani. On má nhaodou videl ako som sa objala s kamratom na privitanie a už bol ohen na streche. Večer my zavolal či pôjdem von tak som súhlasila. Najprv sme sa normálne prechádzali a potom zrazu zaačal na mňa kričať že čo som tam s tým kamarátom roibla a keď som sa ho snažila ukľudniť dal mi facku, otočil sa a odišiel ani nič nepovedal. Dnes sa mi síce ospravelňoval že to prehnal ale bojím sa že to spraví znovu.

juro K-1

koho ta zaujima co si vy myslite :D uplne na smiech dal som sem co by som spravil ja nepiital som sa na vas nazor premna je to tak ked obiatie casom pusa,bozk a co stoho ostane ... racej nanapisem

!!!

juro ty si dobry ko..t
ona sa nekurvila ona dala priatelske objatie kamosovi ktoreho dlho nevidela, a to ked je kurvenie podla teba tak no comment...keby ju nachytas s niekym v posteli tak to je ine, ale toto? si ty normalny? myslim ze nie, si taky isty chudak jak ten jej akoze priatel nemam slov, vas by mal niekto dobre dokopat (nielen) do rozkroku, ale aj do tej vasej gebule vymletej..

S1M

To ako mohol dat facku babe? A este k tomu svojej frajerke, ktoru ma rad, pre jedno objatie? A po druhe, asi bude prehnane ziarlivy, ked ta dokazal udriet. Ved ak si sa snazila mu to vysvetlit, preco ta nepocuval? Neveri ti ked mi nieco povies? A to je len zaciatok vztahu.. neskor sa to zvykne zhorsovat. Nezasluzila si si facku za priatelske objatie! To kde sme?! Kazdopadne to nebola primerana reakcia. Stacilo by keby sa vykrical, nie? Udriet, to je uz moc.