Som tucna?

Príspevok v téme: Som tucna?
NikaS

Ahojte mam 15 ,159 cm a 43,5 kil som tucna ?? Na bruchu sa mi zda sadlo a v pase mam 59 chcem schudnut tak rychlo lebo mam aj velky zadok na rukach a nohach mam sval a vyzeraju tak obrie ako sa da rychlo a dobre schudnut ? Staci jest zdravo 5- krat denne a cvicit pritom ale nie velmi ???

Dakujem za rady

wonderbra

suhlasim, jedny bebe ti stacia, maju dost energie na cele dopoludnie;-) a ked si na desiatu hladna tak je dobre dat si jogurt, zo sladkeho na desiatu budes po obede este viac hladna!!
snaz sa obmedzit sacharidy poobede, a nahrad ich bielkovinami a zeleninou. pri tvojej vahe (nepotrebujes chudnut, len vyformovat postavu!!)sa snaz viac sportovat a pracovat hlavne na tych partiach, kde mas tuk.

Karina

Jedny bebe ti za den podla mna stacia, stale je tam prilis vela cukru a predsalen to je len rafinovany vyrobok... Rano by som si dala namiesto bebe misku cistych ovsenych vlociek s jogurtom a na desiatu 2ks bebe a jablko.

wonderbra

sádlo dáš preč tak, že budeš cvičiť aeróbne športy, korčule, beh, bicykel. nájdi si cviky na tie dané partie, kde ti visí tuk a cvič. a nezabudni jesť veľa bielkovín (tvaroh, cottage, maso, vajcia atď), aby si mala aj svaly;-)
držím palce.