Ona36,on22

zuzana

ak su obaja slobodny a bez zavazkov (deti, rodina, manzel) tak co je na tom zle... nikoho do toho nic nie je... a ty co si myslia, ze hej... jej mozu byt ukardnuty... ja som opacny pripad... mam 23 a moj priatel ma 43 a co ma byt.. aj ked okolie na to reaguje skoro vzdy zle a z pohorsenim,kde som nechala hlavu... no co, mame sa radi a to je hlavne... na okolie sa mozu vykaslat.. kvoli vekovemu rozdielu sa trapit nemusia... dolezite je, ze ci sa maju radi a ci si rozumeju... na inom nezalezi... :-)

tyhfle

co ja viem, akoze na prve pocutie je to menej obvykle ale sak proti gustu ziaden disputat, laska kvitne predsa v kazdom veku tak preco sa trapit nad takymi malichernostami..je to prave krasny dokaz toho ze si dokazu rozumiet aj ludia vekovo odlisni a najst si spolocnu cestu..preco sa boji rozchodu, koli tomu rozdielu?ved uz len to ze je s nou polroka je dokaz toho ze ju ma naozaj rad a teda mu ten rozdiel nevadi, ci nie?

kuki

Tu je kazda rada tazka....
V kazdom pripade je to vec neobvykla a veci neobvykle nie su zrovna jednoduche a spolocnostou tolerovane.
Takze pripadne nerozidenie znamena vacsny boj ... vynimocny(iny) ludia vzdy trpia.