Ona36,on22

zuzana

maika, preco sa trapis nad niecim co este nie je a ani nemusi byt.. netrap sa.. hlavne, je ze sa mate radi... tak si to uzivaj a nekaz si krasne chvile o blbostiach...

kvetinka

maika, moj manzel je o 8 rokov mladsi, sme spolu 4 rok a lubime sa stale viac. nevsimaj si okolia, pokial sa vy dvaja lubite, nic neries. prajem vsetko dobre ;-)

zanocka72

Maika,keď nemáte komplikujúce faktory rodina apod.,kľudne do toho choď ,veď tie krásne chvíle to sú tvoj život.A aj keby to nevyšlo,to spoločné a krásne Vám nikto nezoberie.Podľa mňa idealny vekový rozdiel neexistuje,je to len o štatistikach,a o individualitach.

syma

moja švagrinka je o sedem rokov staršia od švagra a majú už 17 rokov krásne manželstvo, nemyslím si, že na veku moc záleží, pokiaľ si rozumiete, ja v tom problém nevidím

maika

boze ja neviem,mam z toho troska strach...ale teraz nad tym nepremyslam je to tak krasne,ze to nemozem prerusit,lebo ..raz...boze ked ja ho tak lubim...aj on mna...no neviem,co v buducnosti...rozchod asi nezvladnem.........Maika

kuki

Ja sa len zopakujem...ak je to ozajstna laska(co sa niekedy tazko pozna), tak to je najhlavnejsie... rozhodne vsak musite byt odhodlany NAVZDY zvladat problemu hlupych otazok a poznamok, ktore sa budu na vas valit...(aj Zuzana tak pise). Neskor moze prist este jedno riziko...ty budes mat 50rokov a on 36-teda u muza tie najlepsie ? si si ista ze to tiez zvladnes?

maika

Michelin,dakujem....velmi ho lubim....je velmi zlaty,babam sa paci.....este studuje,no v juni to konci...(je slabo pocujuci)ano jasne mam o neho strach,je velmi pekny,niesom jeho prva znamost..som velmi citliva,zle znasam stratu blizkej osoby...neviem si to bez neho predstavit.viem mam svoj vek,skoro nikdy na vek nemyslim ked som s nim...ba co viac chce mat somnou dieta...obavam sa vsak ze dieta nieje riesenie,väzba...i ked je to lakave...:o)pekny vecer...napiste mi este..rada si vypocujem vas nazor..dakujem vam vsetkym.....Maika

michelin

Nepises ci mas rodinu, co v zivote chces a tak..., v kazdom pripade sa mi zda tvoja otazka v tvojom veku na toto forum trocha "hlupa". Je to predsa velmi individualne a tiez zalezi na konkretnych okolnostiach. Rataj radsej s tym, ze si prenho dobra skusenost, ktora sa raz skonci!