Problemy so spankom

Príspevok v téme: Problemy so spankom
mjlr

Zdravim, prejdem rovno k veci, mam 20 rokov a neprijemne problemy so spankom... dlho mi trva kym zaspim, stale mi je teplo, potom zima, spotim sa, potom som zas smadny, chodim na WC, nepohodlne sa mi lezi, pocas spanku ma trapia neprijemne sny a nocne mory, a rano velmi casto zazivam spankovu paralyzu...pred spankom uz pocitujem strach, najradsej by som ani nesiel spat.. co najviac spanok oddalujem.. uz 3 roky som nesiel spat skor ako o 1 v noci, idem spat az ked citim unavu - a do postele sa ani moc netesim... co by som mal robit? neviete mi niekto poradit...pomoct.. spravne nasmerovat?...dakujem

ekbaskkeee

+1 Restilen - tonzes.com Účinek se dostavil už po několika málo dnech - lepší nálada, chuť do života, klidnější spánek a usínání. Určitě pomůže v těžším období na blbou náladu a mírné deprese. Mne pomohlo toto.

akinom007

tiez mavam problem so spankom dlhy cas asi 3 roky...zaspat nemam problem zaspim velmi rychlo, problem je v tom ze sa v noci zobudim minimalne 3-6 x na minimalne pol hodinu niekedy aj na dlhsie. Spat chodim cca o 23

Sofi22

Ahojte ! UŽ DOSŤ dlhu dobu neviem spávať a zaspávam okolo 5 hodiny ráno a keďže sa zobúdzam okolo 6:30/7:00 tak som nervózna a pociťujem bolesti v bruchu :( Je to dosť na nic ked nemozem spat ani cez víkend kedy si to mozem dopriať

barborka7

u mna boli problemy so spankom na dennom poriadku, ale uzivala som nenavykovy neospan, postupne som citila naozaj velky rozdiel zacala som lepie spavat

Martin 89

Zdravím ja som mal problémi zo spánkom od vysokej školy. Už je to nejakých 7 rokov dozadu čo to začalo. Neriešil som to moc hľadal som chybu prečo nemožem zaspat skúšal som všetko možné postupne sa to stabilizovalo a problémy som maval len občas. Ked tieto problémi začali ma obvodná lekárka posielala na psych. vyšetrenie a ja som to razantne odmietal lebo som si myslel, že nie som magor predsa. Bohužial pred pol rokom mi zistili depresivnu poruchu tažkého stupňa a skoro som skončil v nemocnici. Ja by som ti odporučil vyskúšat toho psychyarta alebo psychológia. Tabletky na spanie ako xanax, lexaurin , zolpidem nie sú riešenie su vysoko návykove a dlhodobé uživanie je cesta do pekiel. Netreba sa báť hambiť alebo dačo podobné,treba to brat mám problém tak ho idem vyriešiť.

Dúfam, že sa ti ten spánok čoskoro zlepší

Mima977

Ahoj, mám problém zo spaním už pár rokov ale teraz si už fakt neviem rady chodím spat tak o 21:00 keď idem neskôr už nezaspim to by bolo ešte fajn ale každú noc sa zobudím kolo pol noci a už ďalej nemôžem spať do rana len driemem a keď stavam som moc unavená a nervozna.. poraďte mi niekto lebo už mám plné zuby takéhoto spanku

More

Pisete tu o caji o magneziu.
Treba si vsak uvemodit jednu vec, ak ma niekto dlhtrvajuci problem so spankom, nic ine ako chemia nepomoze....mozno este elektrosoky, treba kompletne rekonstruovat hormonalne sulozenie, pretoze s nim hormony vyebavaju, taku medovku si moze napchat akurat tak do ucha a aj tak nepomoze.
Sam som si tym presiel, zaspaval som o 6-7 rano!!! a skusal som finty ze nepojdem celu noc spat, ze prebdim do dalsieho vecera, myslel som ze hned padnem do postele a zaspim, prave naopak, bolo to este horsie, zacal som sa dusit, triast, potit sa.

Skoc k lekarovi najlepsie k PSY a nech ti predpise xanax na vecer si das polku a zaspis, nastavis telo na spravny biorytmus a do mesiaca mas pokoj

xirenka1

Ahojky,predovsetkym by si to mal povedat doktorke po pripade zajst k psychiatrovy,mala som rovnake problemy a teraz beriem lieky na spanie,vzdy vecer si jeden dam,zoberiem si knizku a do 15 minut som tuha :)