L-carnitin

RNG

Guarana ako stimulator a termogenerator je lepsia ako kava(cierna), naviac neobsahuje skodlive dechty.
Co sa tyka odburavania tukov, najlepsie je dat si zmes roznych termogeneratorov
Na google.sk najdes pod: doplnky,lean supreme

johnko23

v zladom k tomu L-carnitinu.....ked necvicite tak to nema zmysel,pretoze je to na rychlejsie odburavanie tukov....takze ked si pojdete sadnut do restiky a date si pecene kolienko a potom L-carnitin tak vam to asi moc nepomoze.....a navyse treba pri tom vela pit,lebo dehidruje

miso

Osobne odporucam 3krat denne 500mg na lacno ... najlepsie tekuty, ale v poho aj v tabletkach. K tomu guaranu a obmedzit cukor, akykolvek pomaly ci rychly ... a tuk je prec

RNG

Acetyl-L karnitin je ovela lepsie absorbovatelna forma(2 az 3 krat).
Pouzitie nie je na stratu vahy, ale na budovanie svalstva, casto na ukor tuku.Podobne pracuje konjugovana linoleicka kyselina(Tonalin), ktora chyba v mase stajneneho dobytku.
Davkovanie ALC je 2krat 250 mg, Tonalinu je 2x1gram

maxima

Ja užívam L-carnitín už dva mesiace s prestávkami a podarilo sa mi schudnúť vďaka tejto vecičke už 10 kg. Samozrejme, že nebolo to zadarmo, makala som na sebe a makám ešte stále. Môžem ho určite odporučiť aj tým "bambuľkám", ktorým sa to nedarí. Chce to len trpezlivosť a veľa veľa pohybu. Kto si však myslí, že schudne len keď ho bude piť alebo užívať, tak je fakt naivný. Pohyb je veľmi dôležitý vždy pri chudnutí.Skúste to,stojí za to ho vyskúšať.

myshina

Ja práve užívam L karnitin bol v akcii sú to tablety a je k tomu aj tekutá forma to som už vypila.Má sa to brať 2tablety podľa toho koľkátka to je pol hod pred cvičením.Ak necvičíš tak to nemá účinky spaľuje to tuky pri cvičení mám to odskúšané ak chceš pošlem ti presne názov mám to z fitka

lkvb

TUKKY a kolko tabletiek beries denne?? ja mam LKVB6 asi tyzden a beriem len 1 tabletku rano pocas jedla ... chodis aj cvicit?

tukky

Ja užívam Lkvb6, na podporu prirodzenej tvorby L-carnitínu a podporu chudnutia ako čisto prírodný prípravok. Je však potrebný pohyb, aby sa tuk uvoľnený do krvi zo zásob spálil. Veľmi zaujímavo je to popísané v článkoch o chudnutí na www.lkvb6.sk Ten prípravok je perfektná vec pre zdravých ale aj tých, čo majú tráviace ťažkosti prípadne problémy s metabolizmom. Je to aj vynikajúci detoxikačný prostriedok, hlavne teraz na jar. Vždy na jar s ním absolvujem detoxikačnú kúru a zhodím 5-6 kg. Vrelo odporúčam.