L-carnitin

amys

ma to ucinok na chudnutie len vtedy ak pritom cvicite a ak sa berie pravidelne inak to nema vyznam a nepribera sa z toho ani nahodou

matess

No ja mam L-carnitin 725 mg z lekarne a vsade sa pise co som cital ze by sa mala denna davka brat od 500mg az do 1000mg. a co je velmi dvolezite treba ktomu cvicit pochopte to schudnut stuku sa bez cvicenia neda aj ked clovek drzi diety tak najviac odburava svalstvo a nie tuk. L-carnitin premiena tuk(zasoby energie) na energiu cize priblizne po cca 20 min intenzivnehu cvicenia lebo do vtedy si telo bere cukor z krvneho obehu a az potom to zacina ucinkovat mal by sa brat 30 min pred cvicenimam.

zuzaaaana

ja by som sa cela opytat, ze ktoru znacku konkretne by ste mi odporucili..myslim ten L-carnitine:) je ich kopu, co som pozerala na nete. ktora je najlepsia?

maos

Nema niekto skusenost-- ci mu z toho karnitinu nahodou nezlyhali hlasivky alebo take nieco lebo od kedy ho beriem tak mam hlas ako teply...

prihamka1

ahojte:) cem sa opytat, ze ak budem brat ten l carnitin iba tak tri krat do tyznda pred tym ako pojdem behat( nie kazdy den), bude to mat aj tak ucinok? kolko to stoji?

berta

Skúšala som tento produkt a skutočne som schudla,ale pozor,nie preto,že je zázračný,ale pomohla som si aj cvičením.Nič ťažkého,len na čo sa cítime.Trochu risovačiek,posilovanie je dobrý spôsob,ako upraviť to, čo na tele chceme.Stravu som tiež zmiernila.Jesť fakt všetko,ale nie prejedať.L-karnitín je dobrou barličkou.

lumo

ja som bral l-carnitin 50 000 z chromom zobral som tri 500ml balenia spotreboval som ich za 2 mesiace. Doma som kazdi den cvicil na totalgyme 1 hodinu. Zhodil som 10 kg a bez cvicenia som si udrzal vahu este asi pol roka. Len je to draha zalezitost ten L-Carnitin

faber21

ja som bral l-carnitin 50 000 a za dva týždne som schudol 5kg. cvičil som iba v posilke vytlaky(5x6série po 60kg) a brusaky(s 5kg zavazim na hrudi, 20x4série)kazdy den... pre viac info napis na mail.tak vela zdaru