L-carnitin

Tomik666

Chcem sa opytat...liecim sa na zvyseny vysoky krvny tlak....a nemal by som uzivat kofein a skoro kazdy ho obsahuje okrem l-carnitinu 100 000...a pod....neviete nahodou ci to mozem uzivat..mam nadvahu a potrebujem zhodit....nevieme ci mi to pomoze..

VaMo

Od samotneho L-carnitinu by moc zapachat nemal. Byva vsak niekedy v kombinacii s inymi doplnkami /napr. kombin. s chromom, argininom a pod./ a tam by to teoreticky mohlo sposobovat zmenu zapachu mocu.
Zvysene davky vitaminov skup. B sposobuju jednoznacne taky ten "liekovy" zapach.
Od samotneho l_carnitinu si neslubujte zazraky, vyslovene v spojeni s cvicenim - aj to skor v zmysle podania vyssieho vykonu, viac sa pri tom spotim...

cvicmecvicme

OD KEDY UZIVAM L KARNITINU KED IDEM NA ZACHOD CIKAT MAM POCIT ZE MOJ MOC MAS INY ZAPACH TAKY LIEKOVY ,MOZE TO BYT TYM KARNITINOM?MA NIEKTO TAKY POSTREH????DIK

masasko

mam otázku. L-carnitin, stači brat len tie dni ktore cvicim alebo stale? a ked je v tabletovej forme tiez by sa mal uzit pol hodinky pred cvičenim alebo skôr?

jeney

zdravím...chcem sa spýtať..že pri užívaní L-Carnitínu napríklad 100 tabletového .. pri miernom pohybe cez deň lebo som študentka by mohol nastať moment kedy by som mohla priberať a nie redukovať váhu ???

Mirka11

po porode sa my nedarilo schudnut skoro vobec zacala som pit Carnitin tak po dvoch mesiacoch som schudla 8 kil.Jedla som asi takto:rano na lacno som vypila carnitin 7,5ml potom som nieco male ziedla,na obed klasiku,vacera do 17:00 a celi ostavajuci cas nic.Ak ma prepadol hlad tak len ovocie vobec som necvicila len som chodila na dlhe prechadzky s malim.A pomohlo my to.

amy458

skuste od biotechu l-carnitin 100 000 alebo uplne najucinejsie a aj najdrahsie asi je hydroxycut od muscletechu kto uz s tym neschudne tak potom uz asi nijak :DDD

kukučka

čaute. ja som počula, že od l-carnitinu sa zarasta. kto s tým máte skúsenosti, možte mi to potvrdiť alebo vyvrátiť?