Endokrinológovia-prosím o názor.

evellina

aha...tak potom tie vsetky ponuky co su na nete tak sa vlastne jedna o originalny ole?..pretoze vsetky co som zatial v ponuke nasla stoja 50 euro....tak teraz neviem...:(

evellina

ahojte...prosim mate niekto skusennosti s olejom Fortuna Vitae??...a kde si ho mozem zakupit,lebo na nete je vela ponuk a ako mam vediet,ze kto predava originalny olej???dik

evellina

lamilka...prepac,teraz som si vsimla ze mas SZ vyoperovanu.....
tak v tom pripade asi by som lieky nevysadzovala...si uz totiz to bez hormonov a telo si uz asi neporadi....skus sa skor zamerat na to,ci si dobre nastavena na liecbu,ci ti nahodov netreba este zvysit davku.....ozvi sa

evellina

lamilka....aj mne strasne vypadavaju vlasy a su take cudne,teda kvalita je hrozna..pri hlave ich mam mastne a vlasy po celej dlzke su suche ako slama...uz si neviem rady...:
Ako dlho si brala lieky???...a maz znizenu ci zvysenu cinnost?...mne lekar chce po case lieky vysadit,ja ich beriem este len 7 mesiac a urcite po roku vravel,ze skusime vysadit,ze v mnohych pripadoch zacne znova normalne fungovat.
Ale kedze priberas,tak usudzujem,ze mas tiez znizenu cinnost.Ja beriem L-thyroxin 75...ale chcela by som vyskusat ten olej a akurat teraz hladam na nete este nieco na detoxikaciu...mal by to byt taky zeleny prasok alebo napoj a ze je vraj tiez dobry na SZ.
Daj vediet,ci si uz vysadila lieky a ak ano po akej dobe pojdes na kontrolne testy.Stat sa ti asi nemoze nic,len zase asi nastupi unava,vypadavanie vlasov a urcite bez liekov priberanie...ale to by si asi musela byt dlhsie bez liekov...ale stoji to za to vyskusat a vysadit,ved aj ja to chcem spravit a lekar ma sam na to pripravil,ze liecbu skusime vysadit a potom pridu krvne testy ze ako sa chova SZ....nevies nic o tom oleji???...drz sa