Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

Gregory House

Odpoviem protiotazkou. Mas dokaz, ze ludia so zasaditou krvou su nenachylny na choroby??
Poviem Ti to na podobenstve.
Jedna pani pije mangovy dzus.
Pridem k nej a hovorim: Pani, mate rakovinu hrubeho creva??
Pani: Nie, nemam.
Ja: Fascinujuce, mangovy caj posobi preventivne na rakovinu hrubeho creva

ele

Watermelon, tlieskam ti! Wou, wou!!! :DDD Hladaj dalej, tebe to trva dlhsie.. Inak to bolo trefne napisat ze nebudem ta urazat a v zapati ze si chudera, vazne neplanujes vydat tu knizku pre deti, ony by ti rozumeli iste..
Nebudem sa uz tebou viac zapodievat, nezabudni si drhnut kozu alkalickym mydlom, aby si dosiahla absolutnu zasaditost :DD

Gregory House

Zas to s tou chorobou neprehanaj, ak si nebezpecna pre okolie uz ohrozujes slobodu inych.
Ako povedal niekto mudry: Sloba jedneho cloveka sa konci tam, kde sa zacina toho druheho

A ovody do zdravotky ma stvu tiez, ale keby neboli, neplatil by nakoniec nikto a takto sa fungovat neda, aj my lekari musimee z niecoho zit.

watermelon

a ja by som bola za to, keby som solidarne nemusela prispievat do zdravotnej poistovne na obeznych, fajciarov, alkoholikov, takych co sa prezieraju atd atd. aj ja by som usetrila. kedze k doktorom nechodim. aj to by malo byt dobrovolne.

Gregory House

A este k tomu Ph. Vsetko co je v tele normalne, alebo neutralne, sa pocita podla priemeru, istej strednej hodnoty. Je to tzv. Gausova krivka. Normalne len znamena, ze je to vacsinou tak. Ziju ludia co maju extremne kyslu aj extremne zasaditu krv. Hodnota Ph je taka presna preto, lebo bola stavana na vode a ta nie je taka premenna ako krv alebo lymfa.

Gregory House

S tym aj celkom suhlasim, (s tou moznostou volby) aspon Vas to potom prejde :) a usetria sa nemale financne prostriedky. Takze ja som za

wateremelon

gregory nikto ti tu nechce podsuvat iny nazor, maj ho aky chces, ked chces ockovanie prosim. tu islo o to, ze by ludia co ho nechcu mali mat moznost volby, ako sa to robi vo viacerych vyspelych krajinach.

watermelon

som rada ze sa liones mohla zapojit, ona sa len vtedy zapaja ked moze urazat vsak?
akokolvek hladam, ziadnu informaciu neviem najst o tom, ze ph krvi by malo inu tabulku ph a teda bolo by vynimkou, mozem vas poprosit, aby ste mi taky clanok dali do pozornosti? rada sa nieco nove naucim. zatial budem trvat na tom, ze ph 7 rovna sa neutral. to ze sa hovori o acidoze pri tom ked ph krvi klesne pod 7,365 nemusi este znamenat ze pre krv neplati tabulka ph, napokon ak ma krv ph 7,365 az 7,4 sa hovori ze je mierne zasadita. Acidozou sa to vola preto, lebo je to uz chorobny stav a treba s tym nieco robit, lebo ph krvi nesmie klesnut pod 7. takisto je pojem alkaloza, ked ph krvi prekroci ph 7,4 ale to tiez nastava smrt. tak asi tak.