Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

Well

manof- aj take akoze podla vas niektorych by malo byt na slobodnej volbe?- Diftéria a tetanus – závažné prenosné ochorenia nzr.trnava.sk

Ale potom som za peticiu ktora bude vysoko sankcionovat ludi co sa nedali zaockovat a budu prenasacom infekcii. A k tomu si zaplatia kompletnu liecbu a aj liecbu ludi,ktorych nakazili a nedaj boze zomreli ci im zostali trvale aj prechodne problemi.

Ak ferrari......tak ale s ,,prekrocenim rychlosti" riadna zodpovednost.

manof

Gergory House, asi si to nepochopil.

Petícia za slobodnú voľbu v očkovaní nie je za zrušenie očkovania, ale za slobodu výberu. Máš možnosť si vybrať jednu značku alebo typ auta, prípadne i viac rôznych, ak na to máš, alebo môžeš ísť aj pešo prípadne na bicykli či na koni.

Túto možnosť voľby momentálne na Slovensku nemáme, resp. nejde o plnú slobodu (akú máme pri autách), lebo za ak sa rozhodnem neočkovať všetky povinné očkovania, alebo očkovať, ale nie v čase určenom očkovacím kalendárom, dajú mi pokutu.

Takže Petícia je za zrušenie povinnosti a tým pádom aj zrušenie pokút. Polícia Ťa predsa nepokutuje za to, že jazdíš na Ferrari či na Trabante, ani za to, že miesto toho ideš na bicykli či na koni, alebo pešo...

watermelon

gregory asi sme sa nepochopili, krv ma byt m i e r n e zasadita (a to sa tak nazyva, i ked ph 7 je neutral) a skratka neexistuje ziadne jedlo co by ph krvi ovplyvnilo. jedine ph v tele ktore je jedlom ovplyvnitelne je ph mocu (sliny neratam, lebo nie su spravnym meritkom).
ja som myslim ze pre mna dobrym dokazom - ph mocu zasadite - ziadna choroba ani nepamatam. ale opakujem ph krvi s tym nema nic spolocne to musi byt stale v tom stanovenom rozmedzi - 7,3 - 7,4. clankov je o tom vsade dost.