Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

manof

Nehodili by sa niekomu osvetové letáky o očkovaní? Viď:
www.sloboda-v-ockovani.sk

Sú k dispozícii zdarma. Môžem doniesť buď počas svojej okružnej cesty Slovenskom (viď www.dary-zivota.sk ) alebo poslať poštou výmenou za poštovné.

Píšte na sloboda.v.ockovani@gmail.com

manof

Každopádne, treba šíriť osvetu.
Keď sme pri tom: vydali sme osvetový leták o očkovaní: www.sloboda-v-ockovani.sk

O tri týždne (22.-24.IX.2010) pochodím kus Slovenska (viď www.dary-zivota.sk ), tak ak má niekto záujem o letáky (alebo knihy o očkovaní atď.), a je niekde po ceste, rád mu nejaké prinesiem.

RNG

Inac mnohe vlady nakupili miliony vakcin proti N1H1 virusu a niektorym hpv virusov s tym, ze budu povinne kazdeho ockovat. Kedze s tym velmi rychle prestali a nikto uz nehovori o ziadnej povinnosti vo velkej vacsine statov, tak asi nieco s tymi vakcinami nebolo v poriadku(ved ked zomieraju na ne ludia, bodaj by to bolo v poriadku!!!)
Takze nechod na mna s takou demagogiou, ze vsetky vakciny su dobre a uzitocne a o tom tato cela diskusia je.
Ktore su dobre a ktore su skodlive, to treba nezavisle preskumat, nie brat len slovo vyrobcu a skorumpovanych monopolnych kontrolnych organov.
Lebo organizovana medicina tvrdi, ze vsetky su uzitocne a bez vaznejsich nasledkov.
Nuz smrt je dost vazny nasledok, vsakze.
Takze niekto tu jasne cigani a zialbohu system ho ochranuje a zamlcuje fakty.
A to treba cele priniest na svetlo a zmemnit taky system, co kvoli ziskom jednej skupiny ludi je ochotny poskodit cele narody.
Zialbpohu, tu sa jedna viacmenej o globalny problem, nie miestny, takze to bude zrejme tazke, ale pri dostatocnej osvete ludi tymi, co sa tym obetavo zaoberaju sa dufam dosiahne naprava.

RNG

Anger, ja som vyrobca suciastok pre letecky priemysel a chemiu, nie predavac verejnosti. Tie obchody, co som mal otvorene na Slovensku su uz davno zavrete, lebo som s nimi mal len pataliu a straty.
To neustale obvinovanie, ze mam nejak z doplnkov zisk je cista loz a opakovana stale kritikmi, ktori sa stale zastavaju organizovanej mediciny a chcu za kazdu cenu ociernit lekarov, ktori maju iny postup a ine prostriedky na liecenie. Kedze sem na toto forum pisem len znalosti z ich literatur, znamena, ze napadas nie mna, ale tych lekarov. A na to si prikratky.
Neviem, kto ta za to plati alebo ci je to z tvojej vlastnej dutej hlavy, ale postup lekarskej vedy a to aj tej, s ktorou sucasna organizovana medicina nesuhlasi nezastavis, takze zbytocne marnis cas.

manof

Anger, ten nick celkom sedí, zdá sa.

Odhliadnuc od toho, že len urážaš a Tvoje tvrdenia nie sú ničím podložené (na rozdiel od slušných a fundovaných reakcií RNG), by som Ťa rád upozornil, že v rôznych článkoch na stránke www.slobodavockovani.sk nájdeš odkazy na desiatky (ak nie stovky) serióznych vedeckých štúdií, ktoré jednoznačne dokazujú škodlivosť niektorých očkovaní, vrátane (a hlavne) tých, čo sa masovo používajú v tzv. "povinnom" očkovaní.

Takže ak sa chceš baviť o vede, mal by si si najprv čosi naštudovať, inak budeš len vypadať ako pavedeckí poloanalfabeti z ÚVZ SR, viď: www.sloboda-v-ockovani.sk

Anger

Rng- Ty vsetko zlahcujes a ludom vnucujes nezmysel neockovania proti nebezpecnym chorobam......
Neviem o co ti ide v skutocnosti......ale viem,ze si podnikatel a zarabas penge na ludoch.Mas vlastnu stranku na internete a zrejme,teda urcite ti ide o ziskanie viac ludi co ti naletia a ziskaju tvoju doveru.
Neverim ti ani slovo a tvoj pristup k medicine je velmi hlupy . Si myslis,ze par vlastnych,,poznatkov"je viac ako velke studie vedeckych dokazov . Ta tvoja alternativna medicina je podla mna ako tvrdenie,ze holokaust neexistoval . Tiez je tam vela privrzencov presne ako pri tebe.
Cely svet sa riadi a snazi sa preuzit a vedecky vyskum zdravia sa snazi o najdenie protilatok na kopec chorob .........a ty a par degesov tu zacnu popierat nieco uzitocne.

RNG

well, siris tu bludy. Ludia neprenasaju tetanus a ten nie je nakazlivy v zmysle ludskeho styku.
Mozes ho dostat len ked dostanes do hlbokej rany velke mnozstvo bakterii clostridium tetani, ktore boli kedysi v pode dost zastupene, lebo sa rozmnozovali a sirili najma v konoch, ktore boli kedysi hodne pouzivane a konsky trus bol bezne na cestach a v pode.
Diphteria(zaskrt) to je iny pripad, tam ockovanie moze zabranit epidemiam teoreticky.
Ale aj to treba dokazat, nestaci to len tvrdit.
A prave tie dokazy tu chybaju a su nahradzane demagogiou.
Ludia nie su natolko hlupi, ze by sa nedali ockovat, keby im jasne dokazali, ze je to uzitocne a neciganili by im, ze to nema ziadne zle mozne ucinky.
Do dobreho ludi netreba znasilnovat.