Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

elle

Mna zaujima len moje vlastne dieta, na svete sa deju mnohe zverstva a ja s tym nic neurobim. Mohla som odmietnut ockovanie, ale tak isto, ako sa bojim skodlivosti vakcin, bojim sa aj neockovat svoje dieta. Jedna aj druha strana ma presvedcive argumenty, clovek nevie jednoznacne posudit, co je spravne a co nie.

RNG

elle, nie sme retardovani, len manipulovani a dezinformovani silnymi zaujmovymi skupinami. A je na case, aby sme im siahli na prsty, inac by sme boli naozaj retardovani, keby sme sa napriek tomu nebranili a nedozadovali pravdy, co sme sa nahodne dozvedeli, kvoli podvodom pri ockovani proti prakticky vobec nie nebezpecnej chripke a znasilnovaniu ockovania proti hpv nedostatocne preskumanymi vakcinami, ktore su podla vsetkeho prilis nebezpecne na pouzitie.
Proste proponenti ockovania zasli pridaleko a vzburili aspon cast ludi, co dnes nemlcia a pomaly sa ta spina za tym dostava na verejnost.
Samozrejme hlavne kvoli internetu, lebo media su este stale ovladane organizovanou medicinou a ta este stale obranuje vyrobcov liekov a vakcin, a svoje ekonomicke zaujmy,miesto aby obranovala zaujmy mas, tj zdravie.

Peto T

elle: Rozumiem.

Mojej švagrinej tiež dieťa zaočkovali bez jej vedomia a súhlasu (porušili tým zákon 576/2004). A čo je ešte horšie, oni tie deti napichali rad radom a nechali bez dozoru! Keby bolo niektoré dostalo akútnu anafylaktickú reakciu, tak mohlo zomrieť bez povšimnutia!

Najhoršie je, že imunodeficiencia sa nedá zistiť vo veku 4 dni, keď sa plošne očkuje BCG vakcína. Dá sa zistiť až od veku 6 mesiacov a dá sa liečiť (preto českí pediatri volajú po posune aspoň do veku 7 mesiacov). Keďže sa vie, že štatisticky časť detí touto poruchou trpí, len v čase po narodení ešte nevieme, ktoré sú to, ale vieme, že podanie BCG vakcíny môže tieto deti zabiť, tak očkovanie BCG v slovenskom (a českom) prevedení vlastne vedome počíta s ľudskými obeťami. To sú zrejme "prípustné straty" v mene "vyššieho dobra".

Namiesto toho, aby polícia pochytala zopár infikovaných bezdomovcov a donútila ich k ústavnej liečbe (na čo existujú zákonné páky), a aby sa odsledovali imigranti, tak tu vedome hazardujeme so životmi detí.

elle

vies, ja uz radsej tie linky ani necitam, preto ze som matkou 16. mes dietatka, ktory podstupil vsetky ockovania, okrem posledneho. Proti TBC ho ockovali v nemocnici, ked mal tri, ci styri dni, len mi ho odobrali, ani ma to neupovedomili, ze mi ho idu zaockovat, no a vsetky ostatne ockovanie mal posunute o sest mesiacov neskor ako ine deticky a to z mojej iniciativy, nie ze by sa mu ta ranka z BCG nehojila.

elle

Peto T ja netvrdim, ze ti neverim, toto mi pride, ako lustenie zahady o sliepke a vajci. Pisala som ze sme retardovani preto, ze poskodzujeme nase deti, teda ak to s tymi vakcinami je pravda.

Peto T

elle: Mne veriť nemusíš, všetky moje informácie si môžeš overiť v oficiálnych štatistikách a vyjadreniach odborníkov. V citovaných odkazoch ich nájdeš dosť. Veľmi zaujímavá je aj interpelácie z českého parlamentu: www.parlamentnilisty.cz

RNG

Nuz umrtnost na nasledky liekov je dnes vyssia, ako na infekcne choroby. To je dobry paradox!!!
Ale nie je to chyba lekarov, ti predpisuju, co pre nich farmaceuticky priemysel odporuci. Cest vynimkam, co maju inaksi pristup k tomu a pouzivaju na liecenie neskodne prirodne latky, ktore priroda poskytuje v ovela vacsichj mnozstvach a vybere ,nez farmaceuticke tovarne.A podstatne lacnejsie. Preto sa ich farmaceuti snazia co najviac ociernit, je to zalezitost ich existencie.

Peto T

RNG: Ďakujem za vynikajúci odkaz ohľadom ústupu chorôb. Ten článok v JAMA, predstav si, písali zamestnanci CDC! To je extrémne proočkovacia vládna agentúra, takže nikto ju nemôže podozrievať z protiočkovacích nálad.
jama.ama-assn.org

Preto je o to hodnotnejšie, že článok ukazuje (v súlade s odkazmi, ktoré som sem dal aj ja), ako úmrtnosť na infekčné ochorenia dlhodobo klesala počas celého storočia, dávno pred začiatkom plošného očkovania v 50.-60. rokoch.