Povinné očkovanie

Príspevok v téme: Povinné očkovanie
Dominik_

Dobrý deň,
moc by ma zaujímalo, že čo v prípade ak nesúhlasím s očkovaním svojho dieťaťa, keď je očkovanie povinné? Dá sa nejak, aby som ho očkovať nemusel? Mám na to svoj názor a nie je to podľa mňa vôbec zdravé, keďže málokto si uvedomuje, aká enormná záťaž pre detský organizmus, pre rozvíjajúci sa imunitný a nervový systém, tieto očkovania predstavujú.

Súvisiaci obsah

watermelon

dokonca vraj niektore vakciny obsahuju rakovinove bunky a bunky z potratenych detskych embryi, no mna to nelaka

watermelon

chod na stranku ktoru som uviedla - rizika ockovania, tam mas zlozenia vakcin, aluminium, ortut... ale netvrdim ze vo vsetkych, treba si to precitat

watermelon

no lioness neviem nakolko ta to zaujima, lebo keby ta to vazne zaujimalo, tak k tym info prides. Tych pribehov je dost, nie len na nete ale aj vo vedeckych casopisoch. Ja si to neukladam, takze ti v tomto velmi nepomozem, i ked rada sa pokusim nieco vyhladat, ale neslubujem. teraz mam cas, tak sa do toho pustim.

lost

rena23, no jo, to je ta kruta matematika :)

prave preto by som kazdeho nasilnika postrcil z utesu, ak jed jeden z tisic bude nevinny, zachrani to 10 ludi, pretoze cca ASPON 1% z prepustenych znova zabije :)

rena23

OPRAVA: Ak jeden clovek nesie nasledky a tisic sa zachrani, urcite TO MA VYZNAM, aj ked mozme mat smolu a tie nasledky budeme niest prave my...

rena23

Strasne vela sa tu broji proti ockovaniu, urcite na tom nieco bude - poznam ludi, ktori z toho mali nasledky. Ale, vezmite si, ze napriklad cierne kiahne sa vdaka nemu podarilo uplne vykynozit - v 18. stor. na ne ludia zomierali pocas epidemii po tisicoch. Alebo tetanus - bez ockovania sa nan zomiera v prisernych bolestiach, nakazit sa nim mozete kdekolvek, pretoze zije v zemi, u nas sa, vdaka ockovaniu, takmer nevyskytuje...Tak si myslim, ze netreba vsetky ockovania hadzat do jedneho vreca, ale vediet odlisit podstatne od nepodstatneho. Ak jeden clovek nesie nasledky a tisic sa zachrani, urcite ma smolu, aj ked mozme mat smolu a tie nasledky budeme mat prave my...

lioness_01

a inak by ma zaujímali tie doživotné problémy z očkovania... lebo očkovali X ľudí , trebárs iba v našej rodine a nikto z toho nemá žiadny problém...