Pomáha celofán obtočený kolo brucha pri behu spaľovať tuk?

Help

Kupte si neoprenove oblecenie pre potapacov a mozte sa kompletne potit a chudnut.
Celofan si dajte cez tvar,akurat otvor na usta si nechajte.
A pouzit pri tom saunu,alebo leto s teplotou nad 34 stupnov......

Jajka01

ahoj michelle a ako ti to drzalo na stehnach???ja chodim behat tak neviem vydrzi to na stehne prilepene ci tým potom sa to prilepi??? pomaha to aj na stehne ak je ten celofan?

michelle035

Ja si myslim, ze ten celofan je celkom v pohode.. :)
Aspon teda na celulitidu a zjemnenie koze. Ja som ho pouzila doma (mam orbitrac). Davam si ho len na cvicenie.. a to trva cca hodku. Zo seba ho davam dole mokry. Potom si dam na zaver studenu sprchu a naozaj sa mi zda, ze mam spevnenu kozu na stehnach. Nemyslim si, ze je na tom nieco zle. Hlavne vsetky tie drahe kremiky su na velke prd.. :) Vyskusajte radsej toto.. :) Neviem, ci sa z toho schudne, to dam vediet.. len som to spravila zatial tak 3x.. :)

miamiamiau

takze zaprve,,,ja som to nosila v noci, takze to nikto nepocul, potnicky som nemala, chvalabohu, a ovsem kazdy den menit, dat kusok pauzu,,,,,
Jojka gratulujem, pekne si to vystihla,,, nech si vsetci co sem chodia precitaju vsetky temy o chudnuti co su tu, ci radia to ci hento., vzdy sa najde niekto kto to napadne,,, a mimochodom, kazde chudnutie nieco obnasa,,,ja som ten celofan vyskusala, a nezomrela som, a pomohlo mi to, ty A-Z si si to zrejme nevyskusal ked si taky premudrely,, vecsinou je to tak,,,potom sa prirodzene odplavuju tuky a nemusi z nas tiect olej na to aby to tak bolo,,, a z toho co som citala cele tvoje IQ tvori len GOOGLE. Prax je nieco uplne ine, ja sa tymto zaoberam sice len vo volnom case. A este lekari su napr. tiez vzdelany ludia, ale nepovedz mi ze ti vzdy pomohli tak ako mali, ze vzdy nasli riesenie na tvoje problemy, lebo ja som to zazila ze doktor vedel hovno, s prepacenim, a clovek co mal co to odskusane mi vedel stokrat lepsie pomoct..
dakujem ak si to niekto precital

Jajka01

MAriaa mat raz taky problem ako nazad pribrat je hudba buducnosti zase u mna..:-D..mala som postavicku ako lusk ale ako som zacala studovat kilecka sa akosi zacali lepit ale uz som si povedala a DOST..chudnem od zaciatku roka a uz som z 74 dala dole na 67..este takych 7-8kg chcem dat dole, aby som sa citila vo svojom tele naozaj dobre..idem od pondelka na ten celofan tak som zvedava :D a dakujem za povzbudenie ;-)

[zruseny12]

teoria je jedna vec a prax druha...
vela ludi je takych,ze maju vela toho nastudovaneho,ale neoverene v praxi...a vela veci sa deje,ktore namaju logiku a deju sa...
JAJKA prajem ti vela stastia v chudnuti...JA BY SOM TENTO KRAT POTREBOVALA PRIBRAT 5KG KTORE SOM SCHUDLA...:0))))

Jajka01

A-Z aký si premudrelý ....človek sa tu snaží niečo so sebou robiť a hľadá vylepšováky(žiadne tabletky a ani iná chémia)....chceme niečo so svojou postavou robiť aby sme nechodili s ovisnutými bruchami a pneumatikami kolo tela..a ak si dám ten celofán a keď to bude somarina tak potom priznám že je to somarina (ale aspon si poviem no čo skúsila som)....a ak mi to NAHODOU pomôže bude len dobre a poteší to, ...ja viem teoriu mas nastudovanu od A po Z ale niekedy sa teoria uplne odlisuje od praxe...ako sa hovorí pri chudnutí je 70% psychiky dôležitých a aj keď neschudnem z brucha kôli celofánu, ale preto, že celkovo budem chudnuť preto že cvičím a zdravo sa stravujem, tak to bude pre mňa len plus...ako sa hovorí treba veriť..a nie len pri chudnutí....a tie teoreticke veci máme všetci naštudované...a aj trocha povzbudenia by nezaškodilo z tvojej strany...fajn dal si radu, ale stačilo napísať že za pokus nič nedáme...to tu môžeš pokojne všetkých teoreticky odrádzať...ale niekedy sa dejú veci na ktoré nemáš vysvetlenie a teoria pri nich končí

A-Z

Baby, baby... Keby ste sa trošku začítali do googl, keby... Tak by ste sa dozvedeli, že telesný tuk sa z tela nevyplavuje potením, močením (mimochodom, aj sliny sú tekutina, takže aj slintaním sa chudne?), ale že tuk = energia, ktorú organizmus spotrebuváva pri svojom fungovaní. A najviac energie, čiže tuku spaľuje pri pohybe! Alebo pri obmedzenej strave, čiže diéte, kedy siaha do tukových zásob!!! Jedine takto sa organizmus zbavuje tuku.
Ak beháte/cvičíte tak telo čerpá energiu z tuku, svaly pália energiu = tukové zásoby, preto chudneme. Nie vďaka igelitu a poteniu.
Pot - však si nájdite prepánajána na tom googl zloženie potu. Či?
Z 98% voda, zvyšok chlorid sodný, močovina, kreatinín a kyseliny. A zdá sa vám pot mastný???

Jajka01

frizy cize ty si to tiez skusal???hej dam to aj tak rovno na telo aj na tricko potom skusim tak uvidime .-..no ja som zvedava ci to prinesie výsledok :D

[zruseny12]

JAJKA
:0)))))) ZE SUSTAT...
no ja som si spomenula,ze my sme vlastne ani nepouzivali potravinovu foliu,lebo v tej dobe este nebola,ale normalne igelitove sacky...a presne ako pises...SUSTALI SME...inak to nejde...ja som to urobil tak,ze velky igel.sacok som roztrihla-dno po bokoch som to nechala cele,natiahla som to okolo pasa a aby mi to nepadalo dala som si gumu...
inak nie hruby igelit,lebo je to dost drsne na pokozku,ale teraz je potrav.folia a ta sa prisaje na telo,takze netreba asi nic na to aby drzala...
a k tomu poteniu...POTENIM SA VYPLAVUJU SKODLIVE LATKY,ALE AJ VIT.A MINER.
A NIEKDE NEDAVNO SOM CITALA,ZE KED MAME TUM OKOLO PASA-JE TO NEZDRAVE,LEBO SA TUKOM ZV.OBALOVAT AJ VNUTORNE ORGANY...
ALE KED JE TUK NA ZADKU A BOKOCH-JE TO ZDRAVE-LEBO ZACHYTAVA SKODLIVE LATKY,KTORE SA NEDOSTANU DO TELA...
a ci folie pomaha,alebo nepomaha,nebudem tu uz o tom polemizovat,lebo mam to vyskusane a nebudem sa s niekym hadat a natahovat ked to ani nevyskusa a len komentuje...ale ako vzdy VSETKO JE INDIVIDUALNE,TAKZE AJ TOTO MOZE JEDNEMI POMOCT A DRUHEMU NIE...AKO AJ LIEKY ATD.
PEKNY DEN PRAJEM