Pomáha celofán obtočený kolo brucha pri behu spaľovať tuk?

0vecka

2 celofan je rozdiel ked ta do niecoho oblecu a si v teple a rozdiel ak dusis kozu v takom celofane...

ja nehovorim ze to nefunguje ale myslim ze tu vsetci vychadzaju s takych informacii ze zda sa mi mam taky pocit je to mozne atd... :)

0vecka

no podla mna hlupost som skusal najst cez google tak narychlo a nic ... a osobne si myslim ze ak by to bolo take ucinne ze clovek vidi rozdiel tak by sa to asi bezne robilo pri kazdom chudnuti...

celofan

neviem co sa tomu branite, urcite to funguje, sak uz len z principu, a ved je kopu cvicebnych strojov kde vas oblecu do roznych termoveci ..sak ked odide voda moze sa zacat spalovat tuk:D..ja viem nie je to az take jednoduche ale v podstate to tak funguje....a ak vam to neprekaza v cviceni tak sup do celofanu:D

frizy

ja som to skusal, ale daval som si ten celofan na tricko, aby som nemal nahodou vyrazky od potu... potenie sa nieakolkonasobne zvýšilo v oblasti pasu, bol som s tym spokojny...

businka

Je to hlupost. Pas sposobi len to, ze sa budes potit. A potenie je prirodzene ochladzovanie organizmu, nie spalovanie tukov. Takze urcite z toho neschudnes.