Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

Zoe23
ahoj,dakujem za odpoved.
mas krasne prsia. aku mas prosim ta vysku ,vahu a obvod pod prsiami?chcela by som zmenit ES za mentory...a take prsia by som si predstavovala ako mas ty..dakujem

Nena1

All
ktoré ste dlhši po opke, Vám sa normálne po čase tak zmenšili prsia, že kupujete aj menšie podprdy? Lebo ja nieee. Som 3 mesiace po opke a stále ich mám rovnaké, len prirodzenejšie, mäkšie a nie také drevené :-) Myslíte, že je to skoro a ešte sa zmenia? Ale zároveň musím skonštatovať, že ja som si nevšimla žiadne opuchy prs po opke. Mala som 2 dni dreny, možno je to aj tým. Ale brucho som mala teda riadne! Ako grécka venuša som bola. Čistých 5kg navyše, ktoré cca po 3 týždňoch zmizli. Pravdepodobne som zadržiavala vodu po narkóze...

A ešte moja rada pre všetky čakateľky a prezerajú si galerku. Fotky skresľujú! Nebojte sa maxima, ktoré navrhne doktor :D

Nena1

Titten
samozrejme, že máš podľa mňa pravdu. Ale ja si tiež myslím a dúfam, že sa na mňa tiež nikto nenahnevá, že hocijaké veľké prsia z Teba neurobia krajšiu ženu, pokiaľ tomu neprispôsobíš a nezamakáš na postave. Hocijaká žena, aj bez silikónov je krásna, pokiaľ je štíhla (nie vychudnutá, ale s vyformovaným pevným telom). Silikóny sú v tom prípade len bonusom! Na druhej strane, krása je irelevantná :-)

zoe23

Ahojte:)
anonym_76
ja mam v zmluve mentor anatomicke 1250 eur ale ja som si ich neobjednavala

Lucka_222
niekde sa da aj na splatky

Titten
ja som mala normalne brucho po dvoch tyzdnoch a aj tak sa mi máli na prsiach :D sa utešujem tym, ze viac sa skratka nezmestilo:)

Titten

caute kocky, snad ma neroznesiete na kopytach, ale chcem sa spytat, ci nemate pocit, ze by prska mohli byt aj vacsie kvoli poopkovemu stavu (brucho a nabrate kila pri case zotavovania z opky)

Lebo ja mam pocit, ze tym, ze po opke jednak dost dlho trvalo, kym brucho sfucalo z narkozy, tak po odpuchnuti prs sa mozno zdal ten kontrast voci pasu odrazu mensi. A tym, ze sa museli sme setrit sa po opke a nedalo sa nejako cvicit, tak trosku vydutejsie brucho, boky atd...

Ja by som mozno pred takymito zavermi o velkosti pekne potom este zamakala na zbytku tela a ten kontrast tam bude super. Akonahle som mohla zacat behat a cvicit, tak pekne prska vynikaju. Mozno je to len moj dojem, ale mam pocit, ze na konzultacke vsetci hikame, ze wow ake velke cecuchy a po opke a nafucani sa nam mensie zdaju.

Lucka_222

Ach ženy :) tak vám závidím ked čítam ako sa máte dobre :) a že máte operáciu za sebou a že ste spokojné :) mne až srdce piští za tými prsiami :) Aj ja chcéééém :) ... Len odkiaľ na ne nahrabať peniaze?! :(

MirusQa555

assaabloy

Ahoj ako sa mas??Uz si sa dlho neozvala,na operaciu sa tesis:))

Ja som od opky len mesiac a tri dni,ale niekedy mi to uz ani nepride ze som na nej bola:))

Z vysledkom som spokojna,aj ked mohli byt aj vatsie:))

Dufam ze sa ozves pa

Iveta84

Ahojte babule :) ja som dnes 4 tyzdne po opke a citim sa super. Prska uz vyzeraju v pohode, tiez mam pocit ze aj vacsie by mohli byt ale drahy ma hned vyvedie z omylu a aj zrkadlo. Este ich mam stale tvrde, trosku uz maknu ale este to jasne nie je ono.

kvet11

Lucka_222

čo mám mail a fb tak nerada by som to písala sem na forum ale kľudne sa pýtaj aj tu a tak ako ja tak aj baby ti radi odpovedia a poradia len teraz ako pozerám ich sem chodí menej všetci dovolenkujú alebo niekde sú pri vode lebo inokedy to tu len tak fičí :)) rada ti odpoviem na čokoľvek a hlavné je aj to ked chceš dostať prístupové heslo do galerie aby si prispievala sem na forum :))

tak že ti ešte nemáš určenú operáciu len zvažuješ ako čítam ale určite sa dobre rozhodneš je to super pocit :))