Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Filduska1

Ahojte kocky. Nuz aj ja mam tu operaciu za sebou. Vo stvrtok som sa stala prsnatou zenskou. Je to super pocit a fakt to vobec az tak neboli. S liekmi sa to da v pohode zvladnut. Aj teraz vyprazam rybu a da sa v pohode.Nebojte sa.

lenka226

xjxj111
Tak dufam ze zajtra to uz bude lepsie,budem na teba mysliet.Ja mam skoro taku istu vahu aj vysku,tak rozmyslam tiez o 300ml,no este uvidime co povie doktor.Zatial pa

tina

xjxj111... ahoj a kde si bola na zákrok... a inak supiš, že to máš za sebou, tak ti želám, aby si bola skoro fit....

xjxj111

Lenka226
Nosím špeciálnu podprsenku po zákroku som išla hned domov nechcela som tam ostávať a mám 300ml francuzka značka eurosillicone, meriam 163cm vážim 52kg ešte to dosť bolí a hlavne v noci spať v jednej polohe celú noc to nie je sranda, dúfam že zajtra to už bude lepšie....

lenka226

xjxj111
gratulujem,to je super ze to tak prezivas a ze si v poriadku,mas drenaze?Ostala si v nemocnici na noc?A kolko ml mas?A tvoja vyska a vaha?Neviem totiz kolko ml si mam dat.Posles fotky ak mas prosim?Zelam rychle zotavenie a rychle hojenie.pa a napis

xjxj111

Ahojte baby tak ja už som deň po zákroku ta bolesť nie je až taká strašná dá sa to vydržať, najviac to bolí ked si musím ľahnuť vtedy sa tam ten silikon hýbe a bolesť trvá asi minútu je dosť silná až to páli ale dá sa to no a aj pri zdvíhani sa z postele je to dosť bolestivé citiť tlaky a pálivú bolest ale tiež len tak minútu. Každé 4 hodiny berem tabletku od bolesti v sede a stoji to ani veľmi neboli len trochu ako keby som mala svalovku. Lenka226 a Miska držím vam palce ....

livaa

JAJA
No ahoj,som rada ze si sa ozvala,no to je super,ze ides a ze si sa predsa rozhodla. Kacmar asi bol mimo SR alebo to bolo nieco dolezite ked tam nebol. A ako ste sa dohodli a nacom??
Ja idem 21 a Lenka 30.3 Takze by ste sa aj videli s Lenkou.....napis co a ako ale na mail,papa

jaja

caute kocky / liva, lenka/
som rada ze som vas objavila na internete
tak uz too mam za sebou - konzultacku
kym som chirmed nasla - 20 min, kacmar tam ani nebol - trocha podla mna neseriozne, ale ujal sa ma dr. magdo - sympatak a vsetko bolo ok, myslim ze sa na to asi dam, vidim v tom viac za ako proti a mozno sa aj uvidime ja by som chcela ist asi 29.3. nech to mam cim skor za sebou
ozvite sa chyba mi spatna vazba