Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

barboraF ahoj idem k dr,Marsalovi do trnavy dufam neviem si predstavit tolke nervy boloest a male implose aj ja chcem cca 500ml mas aj termin?

tomyum1

Janka i

Galerku spravuje zajacik, email galeria@zoznam.sk, posli svoj nick a ona ti urcite da dalsie instrukcie :-)

janka.i

tomyum1

Prosím ťa a nevieš kto ma na starosti tu galerku..ja už tam mam fotky cca 2 roky kedže už mám implantaty.ale zabudla som heslo

tomyum1

sashea

ta tvoja fotka v galerke je pred? ak ano tak taketo pekne prsia sa snad ani nedaju pokazit.... budes ich mat tip top! zavidim v dobrom :-)

barboraF

Katuss25
Ku komu ides? Ja som bola na konzultacke v piatok v BB. Myslim ze ti da isto vacsie implantaty. Ja mam pod prsiami 75cm,prsia mam trojky a doktor mi navrhol 515ml anatomicke.