Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Apepina
Ahoj urcite si zober pohodlne veci- teplaky tenisky aj pyzamo na gombiky:).. ja som si zobrala aj dzusik na pitie.. kefku som si ani nevybrala..:)

apepina

Assabloy

Ahoj tak som rada ze uz je ti lepsie, uz aj mne sa termin blizi a uz aj zacinam trocha stresovat. A inak co si si brala so sebou lebo ani neviem co si mam vziat. Inak som si pisala s doktorom a nakoniec sme sa dohodli ze nebude robit korekciu kedze ja chcem este jedno dieta v buducnost a potom si to dam popripade upravit. Takze mam mat 390 cc budem mat cislo podprdy D co mne uplne staci kedze ja som dost chuda:-) Tak sa drz zatial.

sashea

Mam foto iba pred, tiez som vcera rozmyslala ze dam po opke uz teraz.. ale vybil sa mi tel.. tak asi dnes odfotim v sprche.. strasne sa mi zdaju velkeeee..stalee:D a to mam len 360.. a kocky tu pisu o 500vkach a normalne si to neviem predstavit:)

assaabloy

sashea
ahoj ja mam kontrolu buducu stredu to bude presne dva tyzdne od opky. aj na noc som zobrala tabletku od bolesti aby som mohla spat a spala som ako babatko.teraz ako vravim prsne rezy bolia takze sa hybem opatrne ale hybem. no urcite sa to kazdym dnom zlepsi. ty nemas foto v galerke? myslim zeby som mohla tam hodit aspon jednu foto pred a po...ten rozdiel neskutocny. ved posudite dievcata same ;)

sashea

Assabloy
A kedy mas kontrolu? No ja este stale mam bolesti-hlavne v noci Ma strasne boli chrbat a stale sa budin a to uz mam v sobotu mesiac od opky...ale inak sa to daaa:))

assaabloy

tomyum1
ahoj uz sa mam lepsie kazdym dnom. boli viac na lavej strane v reznej ryhe ale uz sa citim lepsie.vstavanie cista komedia :) akurat kycham tak mam strach aby som nebola chora.ale idem na prechadzku von tak sa tesim :) a dnes je 7dni po operacii :)

olbia

ahojte viete mi doporucit dobreho lekara z BA ,chcela by som ist na konzultaciu po novom roku mam 400ml.eurosilikon od cervena ,a po tehu ich mam trochu klesle :-( .

syner

čauteeee... už to na mna ide :D stresy za dva mesiace opka.. viem,že si ma prsia masirovat kokosakom... a čo este poradite aby operacia dopadla čo naj??? dake cviky aby ma prsia menej boleli... niečo aby sa ten sval na to pripravil alebo čosi? jaaaaj...