Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

sashea
dakujeme za povzbudive slova :),ale podvedomie aj tak robi svoje...mne sa zacina nieco vyhadzovat nad perou,dufam ze nie herpes...to je fakt zakon schvalnosti....doteraz nic,davam si na seba pozor....ale stres robi svoje :/

bianka77

lilienka10
ano idem k Cervenovi :) O kolkej mas prist..odtialto viem este o jednaj kocke-Elissa a na omlazení.cz o 2 kockach :)
Ake budes mat? :)

wendy18

barboraF

Nie nedaju sa ruky dvihat hore aspon zo zaciatku nie lebo ti to ten sval akoby nepusti ale kazdym dnom to povoluje.Aspon ja mam taky pocit z toho.Som tyzden po op a dnes som si uz vlasy umyvala sama.

barboraF

All
Baby prosim Vas,ktore mate rez pod prsiami,mohli ste v pohode dvihat ruky? Tie co mate aj mastopexiu boli velke bolesti?

barboraF

Slniecko83
Moja mala ma 2roky a5mes ked budem mat po opke bude mat uz 3 roky takze hadam bude pohoda. My zeny si vzdy poradime:-) ja som zvedava ci sa ma nebude nahodou bat,kedze budem mat isto poriadne modriny a dlahu na nose:-/

slafci1807

All
baby tie čo máte po opke, tak úprimne závidím a teším sa s Vami, keď to tu čítam normálne začínam mať neurózu, mňa čaká opka 24.10. a už sa fakt neviem dočkať. Dnes som bola na odbery v utorok budúci mam ekg a podobne... už nech je za tým.. len sa bojím, že ich budem mať malé.. už som ich prekonzultovala na väčšie, ale potom o tu píšete, dúfam, že sa zobudím a poviem waau to su bomby :)