Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zara9

barbora f
nie,neskusal mi 610 len ma zmeral a potom podla tabuliek vybral,ze väcsie implose by uz boli moc velke :)mne sa pacia velke prsia,tak dufam,ze to bude dost :)

barboraF

Zara9
Aha dakujem:-) Aj som pozerala tabulku na siklienke a 575ml su v poho a je tam minimalny rozdiel. Nechcem hned den po opke mrncat,ze su male:-D Ozaj a tebe aj skusal tu 610? Lebo ked som tam bola ja tak vacsi ako 515ml nemal :-/

barboraF

Slniecko83
To obdoie uz mame za sebou...uvidis nebude to trvat dlh. Moj muz zas robi v zahranici :-/ Nejak to zvladneme.... A k tej konzultacke,tu mi navrhol sam doktor,ze ma chce este vidiet pred opkou ake budu vtedy prsia...mozno sa da dohodnut;ze by si prisla este raz ohladom velkosti:-) skus zavolat sestricke,ved su mile:-)

zara9

syner
ahoj,no rano mi volala sestricka,ze bohuzial dr.musi odcestovat a opku musia o tyzden prelozit..
nebola som nadsena z toho,ale nic s tym nespravim :(

mata125

Lenkalili
ahoj ja idem do Presova na opku k dr.Matovej primarka plastickej chirurgie v monobloku....mala by som ist teraz v novembri presny datum este neviem...pocula som aj o Valdmanovi aj som videla jednu jeho pracu tusim tu na fore nejaka babenka ma od neho prsia....

mata125

assaabloy
ahoj.ja este sice po opke nie som,ale co viem od bab na roznych forach tak ten opuch je normalny a mali by postupne odpuchnut..ked pojdes na stehy aj doky ti to povie asi :))

syner

zara9 ahoj ja idem na opku v decembri...to ti aokže preložili prečo? daky dovod? mna šibne ak to mne preložia :/// ja si to nemožem dovolit...

assaabloy

Apepina
ahoj. drzim palce a neboj nemas preco stresovat. vsetko bude ok. a mne lekar povedal doniest si zubnu kefku a nic viac. samozrejme som ho neposluchla nabalila som si veci aj na prezlecenie.a nic som nepotrebovala. na sale si v nohavickach plasti co ti daju a operacne pancuchy nic viac. po opke ked budes schopna sa oblecies, ja osobne som mala iba teplaky a neobliekala som si ziaden vrch. bolo horuco a aj by mi to vadilo.
drzim palce :)

assaabloy

Susy1982
mne lekar vravel ze sa mozem normalne sprchovat tak sa sprchujem opatrne inak mi dnes tak ustupili bolesti ze som opatrne aj navarila aj isla von na prechadzku aj kavu :) aj ruky dviham hore a normalne upravim vlasy. este davam pozor, pri bolesti hned ustupujem z tych pohybov. tak som rada ze to je uz lepsie :)

dievcata mam troska opuch, treba s tym nieco robit????? prosim poradte mi..dakujem

zara9

Barbora f
teraz mam gulate a tie610 budu anatomy..a dr.vravel ze anatomy vyzeraju na pohlad mensie nez gulate..keby som prirovnala take aj take rovnakej velkosti..