Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

assaabloy,sashea a wendy18.
kocendy mate krasne prsia a por mesiacov budu este krajsie,ja sa s mojich vytesujem skoro 5 mesiacov
:)

Lenkalili

Baby prosim vas kde je ta galeria s fotkami? Hodnu chvilu to hladam ale nemozem najst. Nenapisete mi link? Dakujem velmi pekne :-)

assaabloy

sashea
dakujem. ty mas uplne perfektne prsia. s tymto uz isto nebudes mat nikdy depky. taketo som nejake chcela ...o troska vacsie :)

sashea

Mata125
Dakujeeeem.. mno mne sa moje pacili len som chcela plnsie a poviem ti ze aj tak som mala v lete depky:)) aaa teraz uz nebudeeeeem beebe:))))))

assaabloy

mata125
dakujem. myslis ze su dobre? mozno mohli byt troska vacsie ako tak na nich pozeram. ale inak som spokojna velmi a rada ze to mam za sebou

Elissa

Bianka77

Ahoj moja, na sobotu Ti drzim palce! Nech vsetko dobre dopadne, bez komplikacii a vramci moznosti bez bolesti. Ja zial som musela termin zmenit na april 2014. Tak ma to mrzi, no musela som to odlozit z istych dovodov. Ak by si chcela, mohli by sme si vymenit mail. Urcite budem potom potrebovat rady skusenej ;-) Drz sa!!!