Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

ivetka58
to mi je strasne luto ze aj o nove prsia prides. takze ta caka operacia a ti ich vyberu? a co potom? no hlavne vela zdravia ti prajem to je najdolezitejsie co clovek moze mat! drz sa

ivetka58

assaabloy
neboli a su male ale je ich viac no tu co som mala velku ta ma pichala a bola viditelna plna tekutiny,to mi vytiahli ihlou.nastastie to bola len cysta som sa bala ze bude horsie a pridem o svoje nove prska.Ved som si ich este nestihla ani uzit.pokial nemaz tazku pracu tak mesiac po opke budes fit ja som dva mesiace bola doma pre istotu :)

assaabloy

hankab
prajem ti skore zotavenie :) a tesi ma ze nemas velke bolesti. ja som dnes bola na prechadzku ale este sa setrim. sprchovala som sa sama pooperacnu som si zapla sama.vsetko opatrne ale podarilo sa.
ivetka58
strasne mi je luto, ze mas cysty, tak teraz musis prsia kontrolovat pravidelne. co este musis robit teraz ked ich mas? boli to? dufam,ze zmiznu a uz sa nikdy nevratia! ja este ostanem asi 2tyz na sk. takze mala by som sa vratit uplne zotavena :)
mata125
dakujem :) ked som dnes rozopla pooperacnu vsimla som si ze sa menia moje prsia a to je estelen 9dni po opke. uz su blizsie pri sebe a opuch ustupuje :) take su krajsie :) tesiiiiiiimmmmm sa :)

hankab

Ja som tretí deň po opke a mám sa veľmi dobre. Bolesti skoro žiadne. Akurát spať neviem na chrbte, tak s tým mám menší problém, ale dá sa to zvládnuť. V nemocnici som žiadne tablety od bolesti nebrala, len pre istotu na noc jednu na spanie. Na druhý deň po ceste domov som si vzala jednu od bolesti a večer druhú. Od vtedy nič od bolesti. Dá sa to vydržať. Držím palce aj ost. holkám. Určite nie každá má veľké bolesti a si myslím, že záleží aj od veľkosti implantátov.

strangeemily

assaabloy

dakujem velmi pekne:)

Ale mam mensi problem,vcera som bola na kontrole a doktor mi povedal ze mam jeden prsnik nizsie a druhy vyssie tak musim nosit cez den na 2hod.este tu podprdu aj pas ale pas tak aby mi tlacil na jedno prsko zhora a na druhe zdola ze sa tak pekne napravia...je tu nejaka zienka co mala alebo ma tiez taky problem?

ivetka58

assaabloy
popichavanie som mala aj ja a velmi dlho stale som sa rozopinala ci je jazva ok ,dlho mozes mat rozne pocity ,nestrachuj sa potom.mne sa objavili cysty a jedna taka velka ze som plasila celu rodinu,nevedela som ze je to cysta.pred 2 tyzndami som bola na sone a mamografe ,vytiahli mi s nej tekutinu .vraj ich mam viac tak mozem ocakavat opakovanie.tu sportovu si hladaj nie dvojvrstvovu,mne to tahalo dost prsia.kedy letis spat?

assaabloy

hankab
ivetka58
dakujem :) zatial myslim ze si kupim sportovu podprsenku a potom normalnu. dnes mam 9ty den po operacii ubehlo to velmi rychlo, citim sa dobre, neberiem ziadne tabl od bolesti ani flector, uz sa mi nechcelo tolko liekov brat, bolo ich za tyzden dost. a to popichavanie v prsnej ryhe nejako vydrzim.
uzivam si slovenska aj rodinky aj krsniatka 3 rocneho takze pohoda aj pocasie je pekne :)

ivetka58

assaabloy
ak ti mozem poradit z vlastnej skusenosti,nekupuj si vela prvych podprseniek,hladaj hlavne pohodlne.Mne s tych prvych nie je dobra ani jedna podprdka.KEdy sa chystas spat do Irska?uzi si to poriadne domka s rodinkou a sanuj sa nech mas prska v poriadku :)

hankab

assaabloy,

máš veľmi pekne spravené prsíčka. Môžeš byť spokojná. A vôbec väčšie nemuseli byť. Sú také akurát.

mata125

sashea
:)))) ty si pripad...z coho si preboha mala komplexy? ja keby ze mam take tak ma ani manzel na opku nepusti...:)mne by stacili :P