Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

michala1212

caute baby,
cim natierate jazvy? dr. hovoril nech nekupujem nic drahe,ale ze niecim mozem natriet,len neviem cim

mata125

assaabloy
supeer moja tesim sa s tebou,ja sa uz neviem dockat kedy pojdem ja..tiez mam nejake cysty v prsikoch tak neviem co na to povie doktorka...som dohodnuta aj s dr.Svehlikom ze ked budem mat sono tak mu to mailom poslem a on sa na to pozrie

assaabloy

Susy1982
som rada ze si uz spokojna. ja mam prvykrat v zivote troska pokoj od prace.som tu opku tak planovala aby som sa nemusela vratit do prace po opke ale mala oddych troska a takisto som nebola doma velmi dlho tak som to sklbila jedno s druhym. ale ty ako casnicka si to mala dost tazke ako aj mnoho inych zien tu z fora. inak ja som dnes chcela navarit nieco a seklo ma v krizoch :( ja viem, zeby som sa mala setrit. to som cela ja.

Susy1982

Assambloy
je to tak ,sranda na tom je ze foto pred op som do galerie vyhladavala dlho lebo som chcela vybrat tu naj..,ale v skutocnosti boli take,, chudinky,,Mrzi ma akurat to ze som sa nevedela roky dokopat k operacii.Mohla som to mat davno a byt s touto vecou spokojna ako teraz....Ak smiem vediet aky typ prace vykonavas?ja som casnicka a mne este sval aj po 3mes.trocha haproval....Teraz uplna pohoda.Ale to hojenie je hrozne individualne su zienky co po mesiaci pomaly ani nevedia ze maju operovane prsia,a potom su tu take ,,Susanity,, ako ja co maju kadejake dlhsie zotavovania,a rozne pocity dost dlhy cas, kym povedia ze je to uz bezproblemov...

assaabloy

Susy1982
uplne s tebou suhlasim, po operacii aj pri mensej nerovnakosti je to neporovnatelne lepsie. aj v tvojom pripade aj v mojom. a vsimla som si ze sme natom nejako podobne boli predtym. tak sa mozeme teraz tesit z novych krajsich prs :)
sashea
tiez si myslim ze polka tela je ina nez ta druha..ale napriklad v mojom pripade bol ten prsnik viditelne iny aj u susy1982.ale hlavne ze to dobre dopadlo takze parada :)
ivetka58
kde presne v ktorej klinike si bola na opke v uk?

sashea

Susy1982
Podla mna ziadne prsia niesu uplne rovnake.. hovori sa ze prava polka tela je ina ako lava..:) a urcite ti ich doktor urobi tak aby vyzerali super:))

sashea

Mata125
Nooo mne frajer tez necel dovolit ale som povedala ze idem lebo to chcem:))

Assaabloy
Ty si pisala daco o starostlivosti o jazvy.. pocula som daco o niakych gelovych naplastiach.. poznas to? Uz si ich dako liecis?

Lilienka10
Drzim palceee:))))