Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vanda111

assabloy

mne moja odporucila silikonove tapy a pomaha mi to velmi, lepim si ich 2 dni a jazvy uz nemam cerneve.. :)

Katka89

Kocky takze som objednana k dr. Svehlik, vykaslala som sa na vsetkych moznych v BA aj ostatnych v KE. Som zvedava na Svehlika, v telefone bol mily, pekne mi vysvetlil co a ako, aj ceny, co vacsina zatajuje z neznamych dovodou ako keby to nevedeli kolko co presne stoji....ide na konzultacii o 3 tyzdne a operacia zevraj az v january, snad sa mi to ale posunie na december :)))

baby co ste boli u svehlika , povedze pocity, celkovy priebeh ? mate eurosilikony alebo nagor ?

dakujem , pekny vecer :))))

Lenkalili

Assaabloy

Ahoj no ako sa citis? Uz si vlastne kolko po opke a ako s bolestou a zotavovanim to zvladas? Ja sa uz chystam objednat na konzultaciu ku dr. Svehlikovi. Velmi sa tesim to sa ani neda opisat :-) velmi si mi pomohla ohladom toho co si napisala. Dakujem moc a uz zvazujem aj nad okruhlymi implantatmi. Som sa rozhodla ze ake mi poradi dr. take si dam :-) ty mas ake pocity s novymi prskami? Dufam ze sa zotavujes dobre a tesis sa z novych prs :-)

janka.i

tomyum1

Dakujem pekne ale to asi nestihnem sa za 10 dni vyliečiť ..ja som mala isť teraz v nedelu len som ochorela ale dakujem aj tak