Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xxsandyxx

deed
Bola som tam 30 hodin :) Cena zavisi od druhu implantatov a predoperacnych vysetreni..cca 2500 Eur. Zavolaj do Interklinik a daju ti vsetky potrebne informacie

deed

ahojte kocky, citala som tu dobre nazory na mudr. hederu, neviete ako dlho sa k nemu caka? a o jeho kolegovi raczovii nemate niektora nejake infosky? ja mam dvoch malych chalanov a musim nieco s tym robit, lebo ma to teda tiadne stve......dakujem dada

xxsandyxx

all
Ahojte baby, je to normalne ked ma boli ib jedna (prava) rezna rana? Ale nonstop, aj opuch mam iba na pravej strane.. Dufam ze to nie je nejaky zapal alebo infekcia, mam to obviazane tak nic nevidim, na prvu kontrolu idem az v piatok

Titten

Nela111,

ja mam mentor stredny profil anatomy 330ml. Viem, ze zoe23 ci take podobne cislo ma presne rovnake implose.

Nela111

Ahojte baby, dnes ziadna na nete? :)) Viete mi povedat kto v galerke ma stredny profil implosov? (Nechce sa mi znova otvarat vsetko..)