Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anosa 12

Tomyum1, to mi je luto! Tolko bolesti, stresov a aj prachova nakoniec ,ze opakovat. Kedy a ku komu chces ist na operaciu?
Ja budem mat gulate, opku cez dvorce, upravi mi bradavky pave kvoli asymetrii, tiez mam jedno prso vacsie ako druhe a proste ,ze ked chcem rovnake , tak jedine takto. Nehovoril Ti to tiez dr. Trska? Aj som gulala ocami, ze zlozite ale presvedcil ma.
V galerii nie som.

assaabloy

tomyum1
niesom si ista, ci poviem teraz dobre, ale ako citam tu forum a vidim ze si mala asymetriu a bradavky ti isli do inej strany ako dopredu tak asi u teba by bolo lepsie operacia cez dvorce a korekcia dvorcov.uz netusim ako je to s velkostami implantatov, aj tie je lepsie robit sizerom jednoznacne, kedze je to na co najrovnakejsiu velkost. ked si spomeniem ktora baba tuto z fora mi nieco take popisovala napisem ti.ale ty si na fore casto tak mozno aj budes vediet. tej som sa nedavno pytala preco ma rezy cez dvorce a prave otom pisala, ze jej robili korekciu bradaviek kvoli asymetrii. moja asymetria bola ina. moj prsnik bol velkostou odlisny ale bradavky mi nesli do stran, no ja som mala aj male prsia.

assaabloy

tomyum1
a co mmyslis, viem ze pojdes na reopku. ja vidim na sebe tu nerovnost prsnikov tiez a premyslam ze pojdem. ale pevne dufam a verim ze sa to este urovna. pamatas na moje? mam sice 5tyz od opky ale jeden prsnik vyssie polozeny. ja tomu nechapem vobec. zajtra mam kontrolu tak uvidime co bude.som aj smutna troska. prsniky niesu rovnake aj velkostou. merac bol pouzity, ale implantanty boli iba 325 350 a 375ml takze neviem ci to bude tym.ak by trebalo 360 alebo 340 take nieco nemal lekar. no a to posunutie je viac viditelne. ty tomu chapes? Ako je mozne ze mam jeden vyssie jeden nizsie.

tomyum1

Anosa
Som nespokojna lebo mam kazde prso ine, sice som mala asymetriu predtym ale mudr neodhadol velkost a dal rozdielne ml (420 a 375) cim vznikla opacna asymetria. Dr nrpouziva sizery. Ini dvaja lekari mi povedali bezavisle od seba ze rovnake impl by boli v mojom pripade lepsie. Idem si to dat prerobit, vadi mi to v plavkach, aj v podprde, bez podprdy ani nic nenosim.

Ty mas teraz ake prska? Si v galerke? Daj urcite vacsie v kazdom pripade. A gule alebo anatom?

anosa 12

Tomyum1 ,uz som po konzultacke ,25.11 mam opku, stresujem uz . Preco nie si spokojna? Dokelu to fakt, ze nespokojnost???! Ake mas? Ja vysoky profil a ml upresnime, mozem ist do 420ale asi dam 350ml.

tomyum1

anosa

dobre si si vybrala, trsku chvalia, aj ja som u neho bola na konzultke a zdal sa mi velmi precizny (ale vybrala som si minarovjecha na odporucanie a nie som spokojna teraz). fajn ze nemusis cakat, ked si sa uz rozhodla, nech to mas hned, naco cakat a predlzovat stres :-) tak to mas potom opku v polke decembra?

anosa 12

A tiez sa mi teda nechce cakat na opku rok a pol a este to vsetko zlozito planovat.My dost cestujeme takze mozem len v zime.

anosa 12

Tomyum1, ahoj:) nevadi! Idem 25.11. k dr. Trskovi, do tyzdna mi dal termin konzultacie a do dvoch tyzdnov mam opku. Som apelovala veeelmi silno a vypadla mu aj pacientka,tak som hned brala termin. Super , ze je kamoska uz po. Aj ja uz chcem. Stres ma chyta.

tomyum1

Anosa 12
Mrzi ma ze ti nevysiel ten termin konzultky od mojej kamosky... Inak ona bola vcera operovana u Gubu v ULK. Este sa neozvala asi je rozbita...
Ty si sa ku komu rozhodla ist?