Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Assabloy

Som velmi rada za tvoj posledny prispevok, lebo aj mna presne toto vsetko zaujima :)
Dufam ze kocky vsetko popisu...ja uz sa neviem dockat len mam stale v kutiku duse starost ako to s mojimi detmi zvladnem....

A myslite ze ked mam vysku 169 a vahu 51 tak sa mi budu dat gule 450?

assaabloy

all
ahojte dievcata ivetka58 tomyum1 sashea Susy1982 a ostatne co ste mi pisali ...

tak mam 5tyzdnov po operacii a tento tyzden poslednu kontrolu pred odchodom domov (do zahranicia). stale nosim pooperacnu podprsenku, zajtra si konecne pojdem kupit normalnu. mam otazocku, mozem uz nosit aj normalnu obcas?ja som si myslela ze kedze jeden prsnik treba este aj masazou posuvat nizsie po 8tyz od opky ze asi budem nosit tu pooperacnu dlhsie a citim sa v nej ovela bezpecnejsie. mozem niekedy nosit normalnu? a ak ano tak ako dlho? a mozem aj push upku? sku si kupit najprv?a cim natierate prsniky? detskym olejcekom? alebo normalnym kremom? co davate na jazvy? uz tu boli spominane vselijake kremy aj aj dokonca obycajna modra stara dobra nivea...ak mate niekto nejake tipy prosim napiste ako si mozem este pomoct a starat sa o prsniky. dakujem a dievcatam cerstvo po operacii blahozelam a prajem skore zotavenie :)

assaabloy

slniecko83
uplne suhlasim..mam podobnu vysku vahu...a ja mam implantaty 375(v mensom) a 325(v tom vacsom)stredny profil. nebojte sa dievcata ist do vacsich ak sa da. uz pri prvom pohlade po operacii som videla ze som mohla dat vacsie. a skutocne lutujem ze som nedala vacsie.takze nevylucujem ze do buducnosti nepojdem do vacsich... .drzim palce ;)

slniecko83

Ifika

Ahoj ty mas podobnu postavu ako ja ja mam 167 a 54kg a a implantaty budem mat 450 ml vysoly profil gulate. Jak si pisala ze chces minimum 375 tak kludne chod do vacsich

ifika

Dada77
no ved ratam so zmenami po dalsom dietati ale mne ide o objem ostatne pushapka spravi :)
no ja by som strasne chcela tie galerky navstivit no som tu nova a netusim ako to tu funguje, fotku som poslala na email tak neviem dalsi krok, citala som si aj pravidla ale nic som sa nedocitala ohladom galerky

slafci1807

sashinka1985
jeeej ďakujem si veľmi zlatá, veľmi ma to teší- každá pozitívna reakcia...dnes mi jedna kamoška povedala čo ich videla, že keby nemám rez pod prsiami, v živote by mi neverila že sú umelé :D a držím palce nech všetko dobre dopadne ;)

sashinka1985

Katuss25 ja mam vysku 177,63 kg a pod prsiami okolo 74 cm. Ukazem mu fotky, co som stiahla z netu, ktore sa mi velmi pacia, nech ma aku taku predstavu ake prsia chcem. A uvidim, co na to povie. Som velmi zvedava, ci si das tie gulate, alebo anatom.inac ja nemam este ani termin opky a dnes som si kukala spodne cipkovane pradla, kosielky.. Ja sa uz tiez neviem dockat,mam pocit teraz, ze tie dni idu strasne pomaly.

slafci1807

ahojte kočky
xxsandyxx nie si v galérke, lebo si písala že máš 500 gule by som chcela vidieť ako to vyzerá ja mám 500anatom a aj Katuss 25 by sa lepsie rozhodovalo ;)
Katuss25 a mna z Teba slahne :D ty si taka zlata raz mi napises ze gule potom anatom teraz zas citam gule :D ale tak mne gule ani nepovolil a aj s ukecávaním Očenáša na 500ml som mala čo robiť, ale keby si dam 425 ako mi navrhoval tak teraz lutujem... s 500 som maximalne spokojna mala som 0 teda ziadne prsia, ved v galerke je vidieť a teraz sa vytešujem... nie su velke, ale su v takej velkosti aby som nemala v buducnosti problem s cvicenim hrudnika ;) a Katuss budem ti drzat palce :* daj vediet co si vykonzultovala a
all
kočky ktoré mate nove prska, vytešujem sa s Vami, chvilkovu bolest prezijete, každým zobudenim je to potom lepsie a lepsie ;)

sashinka1985

Dada77 jasne, ze ti drzime palce, neboj, vsetko dobredopadlo. Ked to zvladli ostatne kocky, zvladneme to aj my:-)potOm sa ozvi dobre ? Este sa chcem spytat na predoperacne. Kde si ich ides robit?