Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Assaabloy,

pekne si to napísala, aj ja mám jedno väčšie ako druhé, pred opkou som o tom ani nevedela, nevšimla si, po opke ihneď.. bola som upozornená na to keď som bola na konzultácií, že silikóny všetky nedostatky nerovnosti viac ukážu... je to pravda :-( takže tak... a stou veľkosťou je tiež pravda, treba brať väčšie ak doktori navrhujú...

assaabloy

tomyum1 katus25 sashea anosa12 a ostatne

mojom pripade ako som sa zapozerala na prisa po 5tyz od opky, viem to mooozno skryt tu nerovnost.a mozno sa este usadia.dufam.avsak reopku planujem iba pri zvacseni a po ''pripadnom'' porode ak sa niekedy v buducnosti zadari. nemusim ist na reopku neodkladne, pri mojej asymetrii bolo riziko spojene s tym ze prsia nebudu uplne identicke.ale ked pozriete fotky v galerke tak aj v tielku vidno zhora nerovnost.bez tielka vidno aj zdola. ale tommyum mas uplnu pravdu,ze fotak odkryje take veci ktore si clovek nevsimne obycajne. nieje to az take strasne ako na fotke. takze reopka az v buducnosti. stoji to obrovske peniaze a este to volno na zotavenie tiez iba tak sa neda vybavit.
DIEVCATA PRED OPKOU...ak sa rozhodujete o velkosti, priklonte sa k vacsej. hovorim z vlastnej skusenosti. velmi mi je luto ze som nedala vacsie a z fora som citala stovky prispevkov kde dievcata radili aby sme si dali vacsie. silikony je perfektna vec.zmeni to zenu od zakladov :)))))

sashinka1985

Katuss25 zajtradrzim palce nech sa dobre rozhodnes. Tvojsen jemat pekne velke prsia tak si stoj za tym, ze chces taku a taku velkost. Samozrejme doktor podla tvojej postavy bude mat mozno iny nazor, ci je todobre co chces alebo ti odporuci inu velkost. Ale 95% bab pisalopo opke, ze mohli ist do vacsich. Mna to caka o tyzden v stredu.:-) ozvi sa zajtra pa

sashinka1985

Katuss25 zajtradrzim palce nech sa dobre rozhodnes. Tvojsen jemat pekne velke prsia tak si stoj za tym, ze chces taku a taku velkost. Samozrejme doktor podla tvojej postavy bude mat mozno iny nazor, ci je todobre co chces alebo ti odporuci inu velkost. Ale 95% bab pisalopo opke, ze mohli ist do vacsich. Mna to caka o tyzden v stredu.:-) ozvi sa zajtra pa

xxsandyxx

Katuss25
Bolesti som mala a dost velke.. Este trochu mam ale uz je to lepsie, mam pod svalom takze tie bolesti trvaju dlhsie. Zajtra idem na vybratie stehov tak dufam ze sa mi ulavi

xxsandyxx

Katuss25
Nemam ziadne fotky este som len 12 dni po opke este su trochu opuchnute, tvrde, musia sa usadit plus ta podprda a pas takze by ti fotky moc nepomohli.. Som si ista ze 500 nie je vela, doktor s tym musi suhlasit ved ty si pacient ktory sa rozhoduje a nakoniec za to aj plati:) mne dokonca chcel dat 550:) takze si za tym stoj... Kedy mas op? Ktory doktor?

katuss25

xxsandyxx..uplne mi zblbol pc dufam ze precitas spravu:-)zajtra sa definitivne rozhodujem no pod 500nejdem ked dal tebe musi dat aj mne:-)dufam ze uz mas bolesti mensie resp ziadne..

katuss25

xxsandyxx zajtra idem na definityvne meranie 18d ma operuje mas nejake foto pre seba pofotene pyzam sa ak ano ci by si bola taka dobra a poslala mi icn na e mail fakt by mi to moc pomohlo mala si bolesti?ako dlho?no uvidim co povie dr zda sa mi ze neni moc za velke:-(

xxsandyxx

katuss25
Bohuzial do galerky nie som prihlasena, nestihla som dat fotky pred op takze uz sa tam asi ani nedostanem.. Mam gule 500 vysoky profil uvidime co z toho bude o take 3-4 tyzdne, myslim ze take plne C-ko vobec nevyzeraju obrovsky. Mam 170 cm a 58 kg take akurat na moju postavu. Dolezity je aj zaklad aky mas pred opkou, ja som mala uplne plochu hrud, nulky.. takze je rozdiel dat 500 do nicoho a 500 ked aspon nejake prsia mas.. Ale s tvojou postavou by som tiez kludne dala 500 gule alebo 550 anatomy

katuss25

xxsandyxx...ahoj budes davat foto do galerky?strasne som zvedava na teba aj ja chcem okruhle 500 mozno anatom moc by mi to pomohlo pri rozhodnuti aky mas profil?